فهرست
دانته: اصلا فکر نمی کردم آلونسو به بایرن بیاید
دانته: اصلا فکر نمی کردم آلونسو به بایرن بیاید

دانته: اصلا فکر نمی کردم آلونسو به بایرن بیاید

آی اسپورت- دانته، مدافع بایرن مونیخ؛ اعلام کرد که از پیوستن ژابی آلونسو به این باشگاه بسیار متعجب شده است.

بایرنی ها در آخرین روزهای بازار نقل و انتقالات، با انتقالی 10 میلیون یورویی، این هافبک باتجربه اسپانیایی را به خدمت گرفتند و او در اولین بازی اش با پیراهن باواریایی ها، مقابل شالکه به میدان رفت.

دانته اعلام کرد که اصلا انتظار چنین انتقالی را نداشته است اما معتقد است تجربه آلونسو می تواند به بایرن در راه کسب یک سه گانه در فصل جدید کمک کند.

او به تی زد گفت:\" از انتقال مهدی بن عطیه متعجب نشدم. اما انتقال ژابی آلونسو خیلی سریع اتفاق افتاد و ما از قبل چیزی در مورد آن نمی دانستیم. ما در سه جام حضور داریم و می خواهیم در هر سه به قهرمانی برسیم. ما به بازیکنان مان بسیار نیاز داریم. به نظر من، آمدن بازیکنان با کیفیت مهدی یا ژاوی برای تیم خیلی خوب است.

من تنها چند بار در کنار ژاوی تمرین کردم اما در دیدار مقابل شالکه دیدید که او چه شخصیت بزرگی است. ژابی تجربه بسیار زیادی دارد و می تواند به ما کمک کند.\"

دانته همچنین معتقد است که آلونسو باید خیلی سریع با فرهنگ آلمانی سازگار شود و فاش کرد که حتی گواردیولا هم به ندرت اسپانیایی صحبت می کند:\" ما همیشه تلاش می کنیم تا آلمانی حرف بزنیم و پپ هم فقط آلمانی صحبت می کند. او تلاش می کند تا همه چیز را به آلمانی توضیح بدهد و من خیلی کم با او اسپانیایی حرف می زنم.

تلاش می کنم به ژابی و په په رینا کمک کنم و گاهی صحبت ها را برای آنها ترجمه می کنم. آنها با هم اسپانیایی حرف می زنند که طبیعی است اما فرهنگ بایرن، آلمانی است.\"

     
آی اسپورت
2014-09-12 03:04:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر