فهرست
عکس روز: اعتراض منصوریان به بازیکنان نفت؛ وقت نکشید
عکس روز: اعتراض منصوریان به بازیکنان نفت؛ وقت نکشید

عکس روز: اعتراض منصوریان به بازیکنان نفت؛ وقت نکشید

آی اسپورت-  این تصویر اولین باری است که منصوریان در دیدار نفت-استقلال از روی نیمکت بلند شده تا به گلر تیمش بابت وقت کشی اعتراض کند.
منصوریان در پایان مسابقه گفت : وقتی دیدم بیرانوند کفشش را در آورده بود و دیدم امید ابراهیمی و قاضی به این حرکت او اعتراض می کنند برخاستم و از بیرانوند درخواست کردم تا هرچه سریع تر به بازی برگردد. من خودم هوادار بوده ام و می دانم وقتی چنین اتفاقی درون زمین رخ می دهد بازیکنی که خودش را روی زمین انداخته مانند سوهانی روی اعصاب طرفداران تیم مقابلش است به خاطر همین بر سر بیرانوند فریاد کشیدم که هرچه سریع تر به بازی برگردد.


  ۳  
آی اسپورت
2014-09-12 13:47:30
نظر دهید

۳ نظر
خراب مورینیو
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۰۹
خیلی خوشحالم که داش علی ... امیر خان رو برد .... اس اس مربیاش یکی از یکی بهتر دارن از راه میرسن .... به امید سرمربیگری داش علی و در ادامه فرهاد ..... البته در وضعیت باتجربه
-
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۴
علی منصور دومی نداره،دوسش دارم
زندانبان مایلی کهن
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۴
به نظرم بهتره یواش یواش منتظر محاکمه باند لابی باشیم .... تا بعدش برسیم به خودش ! باند وکیل دایی و مشاور داوری خصوصی ! " داستان معروف بهمن دهقان وکیل لابی و مرتضی کریمی مشاور خصوصی داوری !!! " .... اینم لینکش محض حواس پرتا .... http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1025447...... هنوز یادمون نرفته اونی که میگفت دزد رو بگیرین خودش رئیس دزداااااااااااا بود ..... 3000 میلیارد و بابک ! ... که از قضا یکی از رکورد شکنان اختلاس ایران ... رفیق لابی بود !!! خیلی خود جوووووووش هم رفیق عادل هست البته ! .. البته عادل بچه خوبیه هاااااااااااا مخصوصا با اون خنده های شیرین گران قیمتش !!!! ..... یاد این جمله معروف افتادم " اگر میخواهی دروغی بگویی و مردم حرفت رو باور کنن ... سعی کن یک دروغ بی نهایت بزرگ بگی ... چون حتما باور خواهند کرد " .... روحت شاد چرچیل !!!!!!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر