فهرست
سرمربی سوانسی: مورینیو یک مربی افسانه ای است
سرمربی سوانسی: مورینیو یک مربی افسانه ای است

سرمربی سوانسی: مورینیو یک مربی افسانه ای است

آی اسپورت- گری مانک، سرمربی سوانسی سیتی به تمجید از ژوزه مورینیو پرداخت و او را یک اسطوره برای مربی های جوان دانست.

سرمربی پرتغالی در چهار کشور مختلف به همراه پورتو، رئال مادرید، اینتر و چلسی موفق به کسب قهرمانی در لیگ و به همراه پورتو و اینتر موفق به قهرمانی در لیگ قهرمانان شده و از پرافتخارترین مربی های تاریخ محسوب می‌شود.

مانک که اولین فصل حضورش به عنوان سرمربی را روی نیمکت سوانسی تجربه می‌کند، به تمجید از مورینیو پرداخت و او را یک الگوی مناسب برای مربیان جوان خواند.

او گفت: \"مورینیو پس از بازی قبلی با من دست نداد ولی مطمئنا من اولین نفری نیستم که اتفاق برایش افتاده و این موضوع مهم نیست.دوست دارم در پایان هر چیز با دست دادن، پایان خوبی رقم بزنم و مطمئنا در بازی فردا با او دست خواهم داد. او مربی درجه یکی است، کسی که در فوتبال احترام زیادی برایش قائل هستند. او در بالاترین سطوح جام برده و یک سرمربی افسانه ای محسوب می‌شود. به طور مداوم قهرمان می‌شود و در بهترین باشگاه های اروپایی حضور داشته است. او کاملا مناسب الگوبرداری توسط افرادی مثل من است.\"

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-12 14:51:57
نظر دهید

۳ نظر
خراب مورینیو
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۰۳
یک عکس العمل شرافتمندانه انگلیسی ..... مطمئنا گری مانک با این حرفش شخصیت بزرگوارانه خودشو نشون داد ... تعظیم به بزرگی شخصیت افراد احترام به خود آدمه !
یاد گل ِ سابق بخیر
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۱۲
مورینیو چه آشیه که جاش میشه خراب مورینیو هههه!
باتیستوتا
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۱۷
مورینیو ی پشگل بی ارزش...گند میزنه ب زیبایی فوتبال و ی حسود نسبت ب پپ...حسادتش مثل حسادت مایلی ب دایی و روشن ب قلعه هستش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر