فهرست
نقل قول‌های روز: پیشنهاد اروپایی داشته باشم می روم
نقل قول‌های روز: پیشنهاد اروپایی داشته باشم می روم

نقل قول‌های روز: پیشنهاد اروپایی داشته باشم می روم

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

قبول دارم که کار سختی داریم، اما به ماندن مشکی‌پوشان در لیگ برتر خیلی امیدوارم. من اگر امیدوار نبودم قبول نمی‌کردم تا به‌عنوان سرمربی این تیم فعالیت کنم. ما باید از لحاظ روحی و روانی و همچنین مسائل فنی شرایط تیم را بهتر کنیم. مطمئن باشید برای رسیدن به هدف‌مان هرگز ناامید نمی‌شویم.

پاسخ رضا عنایتی به سئوالی درباره کار سخت مشکی پوشان برای ماندن در لیگ

 اگر پیشنهاد عالی از اروپا داشته باشم از پرسپولیس می‌روم در غیر این صورت از پرسپولیس تیم بهتری سراغ ندارم و تا جایی که نفس دارم برای هواداران این تیم تلاش می‌کنم. همین که هواداران پرسپولیس از من راضی باشند برای من کافی است.

قطعا این اظهار نظر وحید امیری باب میل برانکو و قرمزها نیست چون آنها می خواهند هر طور شده تمام بازیکنانشان را برای فصل آینده هم حفظ کنند

گزینه‌های خوبی برای اضافه شدن به تیم و حل مشکلات فنی داریم. غیر از دو سه بازیکن خوب لیگ برتری، بازیکنانی از برزیل، آرژانتین و جمهوری گرجستان را مد نظر داریم و در صدد جذب آنها هستیم.تیم در چند نقطه برای تقویت به بازیکنانی نیاز دارد که در صدد جذب آنها هستیم. با بازیکنان خارجی خودم شخصا و مستقیما مذاکره کردم و این مذاکرات را دنبال می کنم.

مالک جدید باشگاه سپیدرود از برنامه هایش برای تقویت تیمش صحبت کرده

محمد قاضی در جزیره کیش حضور دارد و با تیم ما تمرین می‌کند. قاضی بازیکن ما است و با باشگاه قرارداد دارد و ما ابتدای این فصل که این نفرات را گرفتیم روی آنها برنامه‌ریزی کردیم.این مسائلی که در مورد قاضی و حضورش در استقلال مطرح شده را من هم شنیده‌ام اما اینگونه نیست که بدون قاعده در مورد جذب یک بازیکن صحبت شود.همانطور که اعلام کردم قاضی با ما قرارداد دارد.

واکنش سرمربی پدیده به شایعه مذاکره استقلال با محمد قاضی

     
آی اسپورت
2017-12-12 09:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر