فهرست
شروعی برای پایان یک طلسم
شروعی برای پایان یک طلسم

شروعی برای پایان یک طلسم

آی اسپورت - قهرمان سه دوره متوالی جام ملت‌های آسیا هربار به یک دلیلی، دیگر نتوانست به قهرمانی برسد و حتی به فینال بازی‌ها راه پیدا کند. این ناکامی هربار و به یک نوعی تکرار شد، حال امشب تیم ایران برای قهرمانی پس از ۴۳سال وارد رقابت‌ها می‌شود. این بار برای رسیدن به قله آسیا، دیگر کشورمان درگیر جنگی نیست که ما را از رسیدن به قهرمانی دور کند، ولی سیاسی‌ترین جام ملت‌های تاریخ می‌تواند محکی دیگر برای بچه‌های ما باشد که ثابت کند ما هنوز تا هنوز، سنگ زیرین آسیا خواهیم بود!

ما این بار دیگر در پنالتی نتیجه را واگذار نمی‌کنیم و بهترین وقت را برای چیپ زدن انتخاب می‌کنیم، این بار اسیر ناعدالتی احتمالی میزبان و نامهربانی داور نمی‌شویم، دفاع چپمان، تیم را ده نفره نمی‌کند و دیگر یک عده از تیم، لب ساحل به یاد لب کارون چه گلبارون نمی‌افتند و   . . . 

هر بار ابتدا به اشتباهات خودمان می‌باختیم و خودمان بودیم که شرایط را برای شکست آماده می‌کردیم و از این همه شکست و اشتباه قرار است بهترین درس را برای فتح آسیا گرفته باشیم. این بار هیچکس نمی‌تواند مانع قهرمانی‌مان بشود و قهرمانی در این دوره می‌تواند شادی‌بخش‌ترین لحظات را برای مردمی رقم بزنند که در سخت‌ترین شرایط اقتصادی به سر می‌برند و دلخوشی‌شان شاید این فوتبالی باشد، که همه را از تکرار ناکامی خسته کرده است.

کی‌روش نباید تمرکزش را مثل بین دو نیمه دیدار با عراق از دست بدهد تا با تمرکز ما را تا قهرمانی آسیا رهبری کند، او که همیشه تمرکزش روی‌ کار باعث دلگرمی‌مان شده است. ما می‌خواهیم موفق شویم‌ طلسمی ۴۳ساله را بشکنیم تا بار دیگر به جایگاهی برگردیم که فوتبال آسیا برای ایران کوچک بود. مگر نه آن که فوتبال عین زندگی است و زندگی فقط با امید معنا می‌یابد؟

۷ ۶  
آی اسپورت
2019-01-07 13:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
.
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۲۲
.
بهروز کبوک
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۴۳
انشالله که قهرمانیم
۴
بهروز کبوک
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۴۳
انشالله که قهرمانیم
۲
بهروز کبوک
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۴۳
انشالله که قهرمانیم
۲
....
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۴۸
....
.
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۰۱
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر