فهرست
حنیف» 10 روز دیگر برمی گردم/ دلم برای فوتبال تنگ شده است
حنیف» 10 روز دیگر برمی گردم/ دلم برای فوتبال تنگ شده است

حنیف» 10 روز دیگر برمی گردم/ دلم برای فوتبال تنگ شده است

آی اسپورت- مدافع مصدوم استقلالی ها درباره مصدومیت اش گفت : دوره نقاهتم را پشت سر می گذارم و انشاء الله تا ده پانزده روز دیگر در خدمت استقلال خواهم بود . امسال من بدشانس بودم اما کارهای لازم برای رفع مصدومیت را درست انجام می دهم تا زود برگردم .او در پاسخ به این سئوال که آیا غیبتش در خط دفاعی برای استقلال مشکل ساز نشده گفت: هاشم شکر خدا جای من را خوب پر کرده. امیرحسین هم  که برگشته و در کل به نظرم کار دفاع در این مدت بد نبوده . 
عمران زاده درباره شکست استقلال مقابل نفت هم گفت: بازی را دیدم و خیلی حرص خوردم. بازی قبلی توپهایمان راحت گل شد اما در این بازی هرچه زدیم به در بسته خورد. در این بازی فقط به بدشانسی باختیم والا استقلال همان تیمی بود که در بازی های قبلی همه را برده بود . البته تیم امسال مان یک تیم یک دست است و اگر مصدومیت ها اجازه بدهند به هدفمان می رسیم . به نقل از ورزش سه او در پایان گفت : واقعا دلم برای فوتبال تنگ شده . اینکه دوبار پشت هم مصدوم شدم واقعا باعث شد بفهمم آنهایی که شش ماه شش ماه از شرایط مسابقه دور می مانند چه می کشند . 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-12 15:09:00
نظر دهید
۱ نظر
-
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۴۹
پول میلیاردی میگیرن و سریع هم مصدم میشن علی دایی یک واقعیت گفت زندگی بیرون از زمین فوتبال این بازیکنان حرفه ای نیست خدا یکم جنبه هم بده (منظورم کلی بود )
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر