فهرست
تمرینات پرفشار انصاری فرد؛همه منتظر اولین بازی کریم در اوساسونا
تمرینات پرفشار انصاری فرد؛همه منتظر اولین بازی کریم در اوساسونا

تمرینات پرفشار انصاری فرد؛همه منتظر اولین بازی کریم در اوساسونا

آی اسپورت - کریم انصاری فرد آخرین مراحل رسیدن به آمادگی موردنظر برای حضور در میادین را می گذراند.او پیش از پیوستن به اوساسونا، تقریبا تابستانی بدون تمرین را پشت سر گذاشته بود و از لحاظ بدنی در فرم ایده الی قرار نداشت.

فاصله زمانی پس از جام جهانی و پیوستن انصاری فرد به اوساسونا، بسیار طولانی تر از حد انتظار شد و او نتوانست پیش فصل خوبی داشته باشد.

با این حال \"یان اوربان\"، یکی از مسئولان اوساسونا می گوید که کریم در حال حاضر بهترین تابستان سه سال اخیر خود را پشت سر می گذارد و زیر نظر \"سزار سانخوان\" بدنساز اوساسونا، تمریناتی اختصاصی را انجام می دهد تا بتواند خودش را به فرم مناسب برساند.

این  پنج شنبه پس از پایان تمرین اوساسونا، انصاری فرد همچنان در کمپ تمرینی تاخونار باقی ماند و به تنهایی مشغول تمرینات اختصاصی شد.

با وجود اینکه به گفته بدنساز اوساسونا، وضعیت بدنی او چندان هم بد نبود اما او همچنان با جدیت، مراحل آماده سازی خود را انجام می دهد.

به نظر می رسد که انصاری فرد در صورتی که مربی اوساسونا برای دقایقی به او فرصت حضور در زمین را بدهد؛ می تواند خیلی زودتر از آنچه انتظار می رود؛ به بهترین فرمش دست یابد.

بازی بعدی این تیم مقابل یاگوستره است و باید دید که انصاری فرد در این بازی فرصت حضور در ترکیب اوساسونا را پیدا خواهد کرد یا خیر؟


  ۲  
آی اسپورت
2014-09-12 16:43:25
نظر دهید
۲ نظر
moein
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۳
salam. yadetoone moghe jam jahani nazar sanji gozashtin va goftin ye toman jayeze midin?pas chi shod????????????????vaghean doroooghgo hastin
-
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۴۵
میشه بگید ایشان به چه صورتی معاف شده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر