فهرست
ناصر محمدخانی: آقایان می خواستند برای هم شاخ و شانه بکشند!/ هم هیئت مدیره هم وزارت در این اتفاقات مقصر است/ هیچ جای دنیا چنین اتفاقاتی نمی بینیم
ناصر محمدخانی: آقایان می خواستند برای هم شاخ و شانه بکشند!/ هم هیئت مدیره هم وزارت در این اتفاقات مقصر است/ هیچ جای دنیا چنین اتفاقاتی نمی بینیم

ناصر محمدخانی: آقایان می خواستند برای هم شاخ و شانه بکشند!/ هم هیئت مدیره هم وزارت در این اتفاقات مقصر است/ هیچ جای دنیا چنین اتفاقاتی نمی بینیم

آی اسپورت- بازیکن دهه 60 تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که اتفاق اخیر رخ داده در باشگاه پرسپولیس شاخ و شانه کشیدن آقایان برای یکدیگر بود و اصلا لزومی نداشت که سیاسی با درخشان و علیرضا رحیمی با علی دایی به صورت همزمان در باشگاه حضور داشته باشند.

ناصر محمدخانی با تاکید بر اینکه اتفاق صورت گرفته بسیار زشت و ناپسند بود، گفت: محترمانه و زیبنده‌تر بود که علی دایی به عنوان فردی که سال‌ها برای باشگاه زحمت کشیده و از بازیکنان بزرگ کشور بوده است، از تیم کنار برود و آقایان همان گونه که با او قرارداد بسته بودند، قراردادش را نیز فسخ می‌کردند و به او می‌گفتند که علت این کار نتایج ضعیف و عدم برآورده کردن توقع هواداران بوده است. مطمئنا علی دایی نیز با چنین رفتاری مشکل نداشت و تصمیم هیات مدیره را می‌پذیرفت.

وی ادامه داد: هیچ جای دنیا نمی‌بینیم که چنین اتفاقی در یک ورزشگاه رخ دهد، چنان که در ایران آقای رحیمی به دایی گفته بود و آقای سیاسی به درخشان گفته بود که بر سر تمرین تیم حضور داشته باشند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد حمیدرضا سیاسی خاطرنشان کرد: شاید چون ایشان در مدیریت فوتبالی نبوده، از شرایط آگاه نیست چرا که مدیریت بر فوتبال با سایر پست‌های دیگر فرق می‌کند.

محمدخانی ادامه داد: امیدوارم هر تغییر و تحولی که در باشگاه صورت می‌گیرد به نفع هواداران و باشگاه باشد چرا که چند سالی است پرسپولیس مقامی کسب نکرده و انتظارات را برآورده نساخته است، بنابراین تماشاچیان تیم از پرسپولیس توقع دارند که در فصل پیش رو به بهترین نتایج ممکن دست یابد.

به نقل از ایسنا، وی درباره روی کار آمدن هیات مدیره باشگاه اظهار کرد: وزارت ورزش تصمیم گرفت که در این مقطع زمانی افراد مد نظر در هیات مدیره حضور داشته باشند اما نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم این است که در کشور ما همه چیز برعکس است. آن‌ها اول مدیرعامل را انتخاب کردند و بعد اعضای هیات مدیره به صورت فرد به فرد انتخاب شدند، موضوعی که در هیچ جای دنیا شاهد آن نیستیم.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به علت برکناری و حذف تدریجی علیرضا رحیمی از سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در حالی که خود وزارتخانه این فرد را منصوب کرده بود، اظهار کرد: آن‌ها از این مسئله ناراحت بودند که رحیمی هر کاری که دوست دارد انجام می‌دهد، به همین دلیل با او به مشکل برخوردند. ما باید بدانیم که هم هیات مدیره و هم وزارتخانه در این اتفاق مقصر هستند و وزیر ورزش به عنوان تصمیم‌گیرنده نهایی در راس قرار دارد چرا که ایشان تصمیم می‌گیرد که چه افرادی به عنوان هیات مدیره در باشگاه حضور داشته باشند و مدیرعامل باشگاه چه کسی باشد.

محمدخانی درباره ورود افراد غیر فوتبالی به این رشته ورزشی نیز اظهار کرد: شاهد هستیم که آدم‌های غیر فوتبالی به فوتبال آمده‌اند و اطلاعات کافی در این زمینه ندارند اما حداقل امیدواریم از مشاوران خوب بهره‌مند شوند تا بتوانند بهتر عمل کنند.

  ۷  
آی اسپورت
2014-09-12 17:27:20
نظر دهید
۷ نظر
پارسا
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۴۲
قاتل تریاکی بی معرفت
محمد
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۵
آدم تریاکی باشه اما عقده ای نباشه مرتیکه عقده ای آشولاش.سلطان ناصرمحمدخانی وست دارم.
ارشیا
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۵
خفه شو پارسا ، اصلا بازیهای ناصرخانو دیدی ، ابله ، هروقت او به زمین میومد به تنهایی 80هزارنفرو به ورزشگاه می کشید . ضربات آزادش مرگبار بود . 25 خرداد 65 به سرور آبیها حجازی دو گل استثنایی زد ووو
ع ع ب
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۲۷
ببین کار به کجا رسیده که یه عملی داره واسه پرسپولیس اظهار نظر می کنه ...پاش. برو بع تریاکت برس و بدون که قاتل لاله و شهلا توی بی وجود بودی مرتیکه عملی !
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۳۳
همین مونده آدمی که زنشو کشت بیاد واسه پرسپولیس نظر بده، تو یه اسطوره بودی ولی وقتی به زن اولت خیانت کردی و زن دومتم پای اعدام کشوندی برای ماها مردی! نامرد!
Hero
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۳۵
نمیدونم تو که زنتو کشتی چطوری روت میشه با هوادارا رو در رو شی!!! آدم اینقدر نامرد؟ زن اولتو که بهش خیانت کردی بعد کشتیش بعدشم زن دومتو مقصر نشون دادی که خودت تبرئه شی دیگه خداوکیلی تو یکی تز نده، بذار بسوزیم و بسازیم با این مدیرای بی کفابت
4444
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۷
کسی که قاتل دو زن باشه میشه حرف راست بزنه؟!اون موجود ننگ ترین موجود دنیاست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر