فهرست
مبعلی: خوش شانس بودیم که دقیقه 1 گل زدیم/ افتخار می‌کنم که قبلاً در استقلال بازی می‌کردم
مبعلی: خوش شانس بودیم که دقیقه 1 گل زدیم/ افتخار می‌کنم که قبلاً در استقلال بازی می‌کردم

مبعلی: خوش شانس بودیم که دقیقه 1 گل زدیم/ افتخار می‌کنم که قبلاً در استقلال بازی می‌کردم

آی اسپورت- روز گذشته ایمان مبعلی مقابل تیم سابقش قرار گرفت و اتفاقا بازی خوبی از خودش به نمایش گذاشت. ایمان معتقد است از رفتن به رفتن به نفت تصمیم خوبی بوده زیرا او می تواند با این تیم در آسیا بازی کند. مصاحبه با مبعلی را در زیر بخوانید:


استقلال را بردید...

 سه هفته‌ای بود که نتوانستیم برنده باشیم، درحالی که می‌توانستیم در این سه هفته تیم برنده باشیم. انگیزه تک‌تک بازیکنان به خاطر نام استقلال و منصوریان زیاد بود، با نقاط قوت و ضعف استقلال آشنایی خوبی داشتیم و البته وقتی می‌گویم آشنا بودیم در حرف نبود و واقعاً در تمرینات کار کرده بودیم. ما با آشنایی کامل به مصاف استقلال رفتیم، البته این را هم بگویم که روی نقاط ضعف خودمان هم کار کردیم. ما عادت کرده بودیم دقیقه 80 به بعد گل دریافت می‌کردیم. به هر حال مقابل استقلال خوش‌شانس هم بودیم که توانستیم دقیقه یک گل بزنیم، این گل زودهنگام کمک زیادی به ما کرد تا بتوانیم تا پایان بازی اعتماد به نفس داشته باشیم.


استقلالی ها هم استقبال خوبی از تو به عمل آوردند.
 

 ممنون آنها هستم، افتخار می‌کنم که قبلاً در استقلال بازی می‌کردم. در یکی دو سالی که در این تیم بودم رابطه خوبی با هواداران داشتم و دیروز هم سخت بود که مقابل آنها قرار بگیرم، اما فوتبال، حرفه‌ای است، منصوریان هم خودش 17 سال در استقلال بازی کرده و برای او هم سخت بود، اما مردم ایران دیگر با این قضیه کنار آمده‌اند چون فوتبال حرفه ای شده است.


از ترک استقلال پشیمان نیستی؟!
 

نه، پشیمان نیستم و از انتخاب نفت راضی‌ام، چون پیش یک استقلالی آمده‌ام، همچنین نفت یک تیم آسیایی است و همین که به یک تیم ضعیف یا بی‌اسم و رسم نرفتم و می‌خواهم در آسیا بازی کنم انتخاب خوبی انجام دادم.


مثل اینکه این برد را به منصوریان تقدیم کرده اید...
 

 یک جورهایی برای منصوریان بازی کردیم، گاهی اوقات یک مسابقاتی ارزشش بیشتر از سه امتیاز است.به هر حال برای خود من هم چون تیم سابقم بود و بازی پخش مستقیم هم می‌شد، انگیزه‌های متفاوتی داشت. منی که خیلی مقابل استقلال و پرسپولیس بازی کردم و از سن پایین به این دو تیم گل زدم شاید انگیزه‌ام متفاوت‌تر از سایر بازیکنان بود، ولی سعی کردم انگیزه‌ام را مثل بقیه تیم کنم و به آنها کمک کنم.


به تیم ملی هم فکر می کنی؟! 


 جوابی برای این سؤال ندارم، من کار خودم را می‌کنم و  فعلا تمرکزم روی نفت و بازی‌های این تیم است.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-12 19:08:43
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۰۱
بازیکنان استقلال مثل اینکه دوست نداشتن بازی کنند و بازی دربست داده بودن دست نفتی ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر