فهرست
آنچلوتی: فوتبال ورزش دخترها نیست/ کریس در بهترین فرم بدنی قرار دارد
آنچلوتی: فوتبال ورزش دخترها نیست/ کریس در بهترین فرم بدنی قرار دارد

آنچلوتی: فوتبال ورزش دخترها نیست/ کریس در بهترین فرم بدنی قرار دارد

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، در آستانه دیدار تیمش مقابل اتلتیکو مادرید، این ادعا را که تیم حریف، تیم خشنی است، رد کرد و اعلام کرد که فوتبال بازی دخترها نیست.

اوج گیری اتلتیکو مادرید در دو سال اخیر با هدایت دیه گو سیمئونه، دیدارهای این تیم با رقیب همشهری را جذاب تر از قبل کرده است اما انتقادهایی هم از سبک بازی این تیم ابراز شده است؛ با این وجود، آنچلوتی با دفاع از سبک بازی اتلتیکو، اعلام کرد که آنها حق دارند بر سر تصاحب هر توپ بجنگند.

او به خبرنگاران گفت:\" اتلتیکو تیم خشنی نیست. آنها تهاجمی و فیزیکی بازی می کنند. فوتبال ورزشی مردانه است؛ نه ورزشی برای دخترها.\"

سیمئونه به تازگی گفته بود که تیم اول مردم اسپانیا، نه بارسا و رئال، که اتلتیکو مادرید است؛ نظری که آنچلوتی چندان با آن هم عقیده نیست:\" فکر می کنم برای مردم فوتبال مهم است، نه تیم. همه تیم ها، در سراسر دنیا، طرفدار دارند. فوتبال ورزشی برای مردم است.\"

کارلتو همچنین در مورد شرایط کریس رونالدو صحبت کرد و گفت:\" کریس در شرایط فیزیکی عالی قرار دارد و مشکلی ندارد. او خیلی خوب تمرین کرد. او فصل گذشته یک مصدومیت جدی داشت اما مصدومیت اخیر به آن شدت نبود.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-12 19:16:12
نظر دهید

۱ نظر
الیاس
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۴۱
من امروز متوجه شدم که بازی رئال و اتلتیکو دربی حساس مادرید رو شبکه ورزش با تاخیر پخش میکنه و این مسابقه پخش زنده نمیشه و به جاش برنامه استاد خیابانی پخش میشه که خیلی عجیبه… و اما تنها کاری که از دست ما بر میاد اینه که به 3000091 اس بدیم و ازشون درخواست کنیم بازی رو زنده پخش کنن… هرچندتا خط دم دستتون هست به این شماره اس بدید،کوتاهی نشه تا بفهمن رئالیا پشت همن…
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر