فهرست
روبن: گواردیولا ساعت 3 صبح هم آماده صحبت در مورد تاکتیک هاست
روبن: گواردیولا ساعت 3 صبح هم آماده صحبت در مورد تاکتیک هاست

روبن: گواردیولا ساعت 3 صبح هم آماده صحبت در مورد تاکتیک هاست

آی اسپورت- آرین روبن، ستاره هلندی بایرن مونیخ، نمایش های خوبش در یک سال اخیر را به دلیل کار کردن با پپ گواردیولا دانست.

روبن که سال گذشته، گل قهرمانی بایرن در چمپیونزلیگ را به ثمر رساند، با حضور پپ گواردیولا در بایرن، نمایش های بهتری ارائه داد و در جام جهانی هم یکی از ستاره های هلند بود؛ اتفاقی که خود آن را حاصل انگیزه های مربی اسپانیایی می داند.

او به سایت اختصاصی باشگاه بایرن گفت:\" نمی توانم بگویم فشارها کم شده است. وقتی گواردیولا سرمربی بایرن شد، به من گفت:\" تو باید کلاس بازی ات را ثابت کنی. فراموش نکن که از بازی لذت ببری و همیشه اعتماد به نفست را حفظ کنی.\" دشوار است که بگوییم که این تیم بایرن، از سایر تیم های بایرنی که من عضوش بودم، قوی تر است اما شاید باشد. بسیار مهم است که این فصل مصدومان زیادی نداشته باشیم و بتوانیم روی همه بازیکنان مان حساب کنیم.

با حضور گواردیولا، نیاز نبود که تغییرات زیادی داشته باشیم. تنها باید صبر کنیم تا همه بازیکنان، بعد از پشت سر گذاشتن جام جهانی، به فرم خوب شان برگردند. این آغاز یک فصل جدید است. اما بازیکنان بایرن بیش از همیشه کنار هم هستند.

هدف ما در این فصل این است که بیش از همیشه انعطاف پذیر باشیم؛ موضوعی که برای گواردیولا بسیار مهم است. این نشان می دهد که او در تمام 24 ساعت با فوتبال زندگی می کند. مطمئنم که می توانید سه صبح زنگ بزنید و با او در مورد تاکتیک ها صحبت کنید. شرط می بندم او از تماس تان خوشحال می شود.\"

     
آی اسپورت
2014-09-12 20:03:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر