فهرست
ملوان 0-2 سایپا/ مجید، ملوان را هک کرد!/ شام آخر ایراندوست؟
ملوان 0-2 سایپا/ مجید، ملوان را هک کرد!/ شام آخر ایراندوست؟

ملوان 0-2 سایپا/ مجید، ملوان را هک کرد!/ شام آخر ایراندوست؟

\'آی اسپورت - 

هفته هشتم لیگ برتر ایران

ورزشگاه تختی انزلی

ترکیب ملوان انزلی:

سیدحسین حسینی، ابولاحسن جعفری، سید احمد صالح‌آهی، نیما دلاوری، عزیز معبودی، محمد دارابی، سعید یوسف‌زاده، مهیار زحمتکش، سهیل رحمانی، سیدجلال رافخایی و آرمان رمضانی

سرمربی: نصرت ایراندوست

ترکیب سایپای البرز:

حامد فلاح‌زاده، بابک حاتمی، ابراهیم شکوری، مجید ایوبی، وحید محمدزاده، حامد شیری، ابراهیم صادقی، پویا نزهتی، حکیم نصاری، میلاد میداوودی و. علی زینالی

سرمربی: مجید جلالی

دقایق کلیدی: 

19- ملوانی ها بعد از شروع شوک آور دقایق ابتدایی، حالا حملات شان را آغاز کرده اند. رافخایی اما قدر پاس خوب سهیل رحمانی را نمی داند. 

25- بر خلاف ملوان که روی سانتر از جناحین اصرار دارد، سایپایی ها بازی عمقی را در دستور کار خود قرار داده اند. 

دقیقه 30- سهیل رحمانی که با ظاهری جدید و عجیب در زمین حاضر شده، باز هم با یک ارسال خوب گلر حریف را با مشکل مواجه می کند. دروازه سایپا اما همچنان بسته است. 

دقیقه 37- حرکت دیدنی دارابی از کنار خط، به یک پاس رو به جلوی خطرناک منجر می شود. اشتباه فلاح زاده و رها شدن توپ توسط او، رمضانی را در آستانه باز کردن دروازه قرار می دهد اما این بازیکن با بی دقتی توپ را به تیر دروازه می کوبد. 

دقیقه 39- حمله خطرناک ملوان، با ضدحمله سریع ساپیا جواب داده می شود. این بار دفع ناقص را حسینی انجام می دهد اما باز هم نتیجه مسابقه تغییر نمی کند. 

دقیقه 49- هافبک جوان تازه وارد ملوانی ها در همان بدو ورود به زمین با برخوردی سخت مواجه می شد. اعتمادی در ادامه مسابقه ناچار می شود با بانداژ به کار ادامه بدهد. 

دقیقه 60- سایپا دیگر تمایلی برای فشار آوردن روی دفاع حریف و بازی عمقی ندارد. آن ها بیشتر در میانه زمین تجمع کرده اند و نمایشی به شدن فیزیکی را دنبال می کنند که در غیاب مازیار زارع، کار را برای ملوان سخت می کند. 

دقیفه 68- ضربه سر خطرناک صادق محرمی از بالای دروازه سایپا به بیرون می رود. ملوان برای اولین بار در نیمه دوم موقعیت جدی گل خلق کرده است. 

دقیقه 73- بالاخره صبر انزلیچی ها تمام شد و آن ها از ایراندوست خواستند تا تیم شان را ترک کند. طبعا مهره های ملوان در چنین فضایی دیگر شانس چندانی برای برگرداندن نتیجه نخواهند داشتو 

دقیقه 79- بازی کاملا در میانه زمین دنبال می شود. پورغاز که در نیمه دوم وارد زمین شده، مدام پاس رو به عقب می دهد و این موضوع جلوی حرکات رو به جلوی سفیدپوشان میزبان را می گیرد. 

دقیقه 82- دو دریبل ریز از صادق محرمی توپ را در مقابل دروازه حریف پیش پای پورغاز می اندازد اما ضربه نمایشی او به دست فلاح زاده می خورد، پروغاز این بار یک ضربه محکم را روانه دروازه حریف می کند و باز هم با سدی به نام فلاح زادهع مواجه می شود. 

دقیقه 85- آخرین واکنش حسیتی در این دیدار، روی شوت محکم سایپا از پشت محوطه شکل می گیرد. حسینی توپ را به خوبی جمع می کند.

شرح گل: 

دقیقه 10- حامد شیری از روی نقطه پنالتی موفق شد دروازه حسینی را باز کند. 

دقیقه 16- باز هم پویا نزهتی در نبض حملات سایپا نقش دارد. پاس خوب او در عمق به زینالی رسید و پاس بیرون پای زینالی برای حکیم انصاری، به ضربه نهایی این بازیکن اختلاف را به دو گل رساند. 

     
آی اسپورت
2014-09-12 21:31:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر