فهرست
لوئیس انریکه: انتقادها از نیمار بی رحمانه است
لوئیس انریکه: انتقادها از نیمار بی رحمانه است

لوئیس انریکه: انتقادها از نیمار بی رحمانه است

آی اسپورت- لوئیس انریکه، سرمربی بارسا، معتقد است که فشارها روی نیمار، ستاره برزیلی تیمش، بی رحمانه است.

نیمار از زمان پیوستن به بارسا با انتقالی که جنجال های زیادی را به همراهی داشت، به شدت زیر ذره بین رسانه ها قرار داشته است. او که به دلیل آسیب دیدگی در جام جهانی، هنوز نتوانسته در این فصل برای آبی و اناری ها به میدان برود، احتمالا در دیدار فردا مقابل بیلبائو، در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت و انریکه معتقد است که او می تواند با توجه به استعداد فوق العاده اش، بیش از این پیشرفت کند.

او به خبرنگاران گفت:\" او آماده مسابقه است. کادر پزشکی تیم فردا اجازه بازی را باید صادر کند. او بازیکن ویژه ای است اما به خاطر بازی برای بارسا و تیم ملی برزیل، سوژه نقدهای بی رحمانه ای شده است. امیدوارم او با سختکوشی بتواند به یکی از بهترین بازیکنان دنیا تبدیل شود.\"

انریکه همچنین مطئن است که علی رغم تمرینات انفرادی لیونل مسی در چند روز گذشته، او برای بازی مقابل بیلبائو کاملا آماده است اما هنوز در مورد دروازه بان اصلی تیمش برای دیدار فردا تصمیم نهایی را نگرفته است.

\"  باید تصمیم بگیرم که تراشتگن بازی کند یا براوو اما اول از همه به خودشان می گویم.مسی آماده بازی است. او جدا از تیم تمرین کرد اما با تیم هم تمرین داشت. آنچه برای من مهم است، رابطه بازیکن با باشگاه است و تا آنجا که به من مربوط است، این رابطه فوتبال است.\"

او همچنین در مورد شرایط منیر الحدادی، ستاره جوان بارسا، گفت:\" او در حال تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ است. هرچند هنوز به آن نقطه نرسیده است. البته می توانم ببینم که او روی همه جنبه های بازی اش که باید بهتر شود، تمرکز دارد.\"

     
آی اسپورت
2014-09-12 21:04:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر