فهرست
سیمئونه: تشویق های هواداران رئال به من انگیزه می دهد
سیمئونه: تشویق های هواداران رئال به من انگیزه می دهد

سیمئونه: تشویق های هواداران رئال به من انگیزه می دهد

آی اسپورت- دیه گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، در آستانه دیدار تیمش مقابل رئال مادرید در هفته سوم لالیگا، اعلام کرد که ستایش های هواداران حریف، به او انگیزه می دهد.

سیمئونه فصل گذشته با اتلتیکو قهرمان لالیگا شد و توانست این تیم را به فینال چمپیونزلیگ برساند. او در ابتدای فصل اعلام کرد که بعید است تیمش بتواند از قهرمانی اش در لالیگا دفاع کند اما اعلام کرد که تحسین های هواداران حریف، انگیزه مضاعفی به او می دهد.
او به روزنامه آرژانتینی کلارین گفت:\" جدا از آنچه در یک مسابقه فوتبال اتفاق می افتد، بسیاری از هواداران رئال به من به خاطر موفقیت های اتلتیکو تبریک گفته اند و به خاطر سختکوشی من، برای کارم ارزش قائل شدند. این به من کمک می کند تا بهتر شوم و پیشرفت کنم.

مردم یکدیگر را به خاطر سختکوشی، تعهد، مواجهه با دشواری ها و پشت سر گذاشتن دوران سخت ارزشگذاری می کنند. آنها شباهت هایی بین اتلتیکو و ناپولی مارادونا دیدند؛ یک تیم متوسط که با تیمهایی مانند اینتر، میلان و یوونتوس رقابت کرد. ما تیمی کوچک هستیم و این ما را دوست داشتنی کرده است.

البته من برای تشویق بقیه کار نمی کنم. من عقده دوست داشته شدن ندارم. من برای پیروزی بازی می کنم. من به دنبال مبارزه هستم و واقعا می خواهم که بازیکنانم پیشرفت کنم.\"

 

 

 

     
آی اسپورت
2014-09-12 23:28:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر