فهرست
گواردیولا: ریبری می تواند مقابل اشتوتگارت بازی کند
گواردیولا: ریبری می تواند مقابل اشتوتگارت بازی کند

گواردیولا: ریبری می تواند مقابل اشتوتگارت بازی کند

آی اسپورت- پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، اعلام کرد که فرانک ریبری می تواند در دیدار فردا شب مقابل اشتوتگارت برای تیمش به میدان برود.

ریبری آخرین بار در فینال جام حذفی مقابل دورتموند برای بایرن به میدان رفت و پس از آن به دلیل مصدومیت، نتوانست در جام جهانی و دیدارهای دو هفته ابتدایی فصل جدید بایرن نتوانست بازی کند. اما گواردیولا اعلام کرد که این ستاره فرانسوی می تواند در دیدار فرداشب در آلیانس آره نا، باواریایی ها را همراهی کند.

او به خبرنگاران گفت:\" اگر او مشکلی با تاندون زانویش نداشته باشد، می تواند بازی کند. او در 10 روز گذشته تمرینات خوبی داشت و تقریبا بدون درد تمرین کرد. بیایید فراموش نکنیم که او در سه- چهار ماه اخیر، حتی یک 90 دقیقه هم بازی نکرده است پس نباید انتظار زیادی از او داشت.\"


گواردیولا همچنین اعلام کرد که مهدی بن عطیه، خرید جدید بایرن، هنوز شرایط بازی کردن را پیدا نکرده است:\" بن عطیه نیاز به بازی دارد اما می تواند دیر یا زود به ما کمک کند. ما  یک بازیکن بزرگ به خدمت گرفتیم.\"

سرمربی اسپانیایی در مورد دیدار مقابل اشتوتگارت هم گفت:\" اشتوتگارت حریف آسانی نیست.این ماه، ماه مهمی برای ماست. بازیمنان به خوبی تمرین کردند و آماده بازی هستند.\"

     
آی اسپورت
2014-09-12 23:48:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر