فهرست
ایراندوست: درست است هوادار از دقیقه 10 شعار حیا کن رها کن بدهد؟!/ این ملوان باید درست شود
ایراندوست: درست است هوادار از دقیقه 10 شعار حیا کن رها کن بدهد؟!/ این ملوان باید درست شود

ایراندوست: درست است هوادار از دقیقه 10 شعار حیا کن رها کن بدهد؟!/ این ملوان باید درست شود

آی اسپورت- نصرت ایراندوست پس از شکست خانگی 2 بر صفر مقابل سایپا در نشست خبری گفت: از نظر کلی بخواهیم بازی را  ارزیابی کنیم خوب بود و بد نبود اما حریف از دو موقعیتی که گیر آورد استفاده کرد اما ما از 4-5 موقعیتی که داشتیم استفاده نکردیم. برد و باخت دو روی سکه در فوتبال است و امروز باختیم و برای ما خوب نبود.


پنالتی های مکرر نیما دلاوری 

 اگر شما به ما تذکر می دهید می‌گویم همین نقد را به بازیکنم داشتم و این مسایل را قبل از بازی هم به او گفتم. او یکی از بهترین بازیکنان دفاعی ما در اصفهان بود. امروز ما هم به خاطر همین اتفاق در بازی تعویضش کردیم امیدوارم بازیکنان جوانی که این موقعیت‌ برایشان پیش می‌آید از فرصت استفاده کنند. ما نه خوب بازی کردیم و نه بد، بازیکنانم تلاش کردند مخصوصا بعد از گل دوم تیم برای جبران گل‌های خورده خیلی تلاش کرد. نمی‌دانم موقعیت‌های تیم ما 100 درصد بود یا نه باید فیلم را ببینم اما یکبار توپ را به تیرک دروازه زدیم و باید گل می‌شد یا بدشانس بودیم یا بازیکنان بی‌دقت. در نیمه دوم هم یکبار توپ بین دو بازیکن ما گیر کرد


پنالتی سایپا

 از راه دور صحنه را می‌دیدیم. شما با من بحث داوری دارید یا بحث فنی؟! بحث داوری را به کارشناسان واگذار کنید در تبریز گفتم آن صحنه  پنالتی بود همه به من توپیدند و گفتند چرا می‌گویی پنالتی بود بعد کارشناسان نظرم را تایید کردند و در این مورد هم بهتر است من نظری ندهم چون واقع بینانه نیست.


مصدومیت های زیاد بازیکنان و ارتباط با شروع زود تمرینات 

 تاریخ شروع تمرینات ما مشخص است دوماه و 10 روز مانده به شروع لیگ تمرینات آغاز کردیم. اگر کتاب بدنسازی را بخوانید حداقل هشت هفته باید فرصت باشد ما تمرینات را زود شروع نکردیم شاید برخی تیم‌های دیگر دیر شروع کردند و اگر می‌گویید این آسیب‌دیدگی‌ها بخاطر زمان شروع تمرین ما بوده است بهتر است بدنسازان و پزشکان نظر بدهند

 مازیار زراع در بازی پرسپولیس دومتر تکل رفت و مصدوم شد، اولادی در خانه دستش مصدوم شد، یوسفی آخرین روز نقل و انتقالات به ما اضافه شده است و به همین دلیل 30 دقیقه بازی کرد. دست و دلمان می‌لرزید که امروز به سهیل رحمانی هم بازی بدهیم به هر حال بازیکن است و صدمه می‌بنید من خودم را مبرا از سوال شما نمی‌کنم اما اتفاق‌ است رخ داده است. من هرگز نگفته‌ام بازیکن نداشتیم باختیم. همه بازیکنان تیم هستند و همه تلاش می‌کنند ملوان نتیجه بگیرند و مصدومیت هم جزیی از فوتبال است. امیدوارم با بازگشت مصدومان شرایط تیم به گونه‌‌ای شود که دیگر شرمنده هواداران نشویم.


هواداران ملوان 

 خیلی از هواداران سکوت کرده‌اند تا بازی خوب دوم ما را ببیند وقتی هوادار برای حمایت می‌آید که تشویق کند ما هم باید دو بازی متوالی خوب باشیم. یک بازی خوب هستم و یک بازی می‌بازیم یا مساوی می‌کنیم. اما از شما سوال می‌کنم درست است که در دقیقه 10 گل بخوریم و هوادار از همان موقع شعار حیاکن رهاکن سربدهند؟! من کر نیستم گوش دارم می‌شنوم. اصلا 10 بازی 10 گل خوردیم فوتبال 90 دقیقه است و باید تا دقیقه 90 حمایت کنند و اگر بازنده شدیم بیایند  سنگباران کنند اگر باختیم.

من می‌گویم در دقیقه 10 می‌گویند حیاکن رهاکن در دقیقه 15 تشویق می‌کنند. در دقیقه 20 حیاکن رهاکن می‌گویند و دقیقه 30 تشویق می‌کنند. تشویق باید روندی داشته باشد. کسانی که این کارها را می‌کنند تماشاگر واقعی ملوان نیستند یا ذهنیت دارند یا از من و دیگری ناراحتند و این حرف‌ها را می‌زنند. ملوان را باید تشویق کنید. من به چشم خودم دیدم بازیکنم را که زیر لب زمزمه بدی می‌کرد و ناراحت بود. این مساله بر مغز بازیکن تاثیرگذاشته است. او می‌بینید بزرگتر تیم را فحش می‌دهند به پدر یا مادرش بد و بیراه می‌گویند خب مشخص است که ناراحت می شوند. من ناراحت نمی‌شوم به چه کسی اعتراض کردند اما می‌گویم ملوان اصل است.

همه هواداران ملوان ناراحتند:

حرف درون دهان من نگذار من همه هواداران را نگفتم. من با شما مشکل ندارم اما شما انگار با من مشکل دارید.

 گفتم دو بازیکن مصدوم دارم و انتظار داشتیم آنها به بازی برسند ابه همین دلیل با رافخایی صحبت کردیم و گفت که قبول می‌کنم که یک خط عقب‌تر بازی کنیم واز رمضانی در خط حمله استفاده کنیم. نیمه دوم هم به اعتمادی فرصت دادیم.ما در اصفهان می‌خواستیم دفاع کنیم و از ضد حمله استفاده کنیم اما در انزلی می‌خواستیم پیوسته حمله کنیم. دلیل استفاده از رمضانی به جای رضا اعتمادی به همین دلیل بود. که سهیل رحمانی هم خوب کار کرد و بعد از مدت‌ها 90 دقیقه در ترکیب قرار گرفت و خوب بازی کرد. ما بخاطر صدمه دیدگی تغییرات در ترکیب تیم داشتیم.


رهبر ملوان در میدان

رهبر تیم ما زارع بود و بعداز مصدومیت او  یوسف‌زاده است و تا جایی که می‌توانست امروز دوید به طوریکه وضعش بحرانی بود و می‌گفتند اکسیژن به او وصل کنید زیرا زیاد دویده بود.

 من همیشه از تیم ملوان ابراز رضایت می‌کنم چون داخل ملوان بودم می‌دانم چه می‌گذرد اما این ملوان باید  درست شود و پوست اندازی کند تا جوانانش بیایند و غریبه‌ها می‌آیند و بعد وقتی پول نباشد غریبه‌ها می روند. یکی با مدیریت و قربانت بروم یکی با پول و با توپ تشر بازیکن را نگه می‌دارد بنابراین نمی‌شود ادامه داد من هم بخاطر پوست اندازی جوانان را آوردیم و بازیکنان جوان را آوردم و هر وقت درست شد مردم هلهله کنند و شادی کنند من هم می‌روم ملوان مهم است.

     
آی اسپورت
2014-09-12 23:48:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر