فهرست
ابراهیم زاده: از ذوب آهن دلخور نیستم/ نایب قهرمانی در آسیا شانسی نبود/ هدف مان ماندن در لیگ است
ابراهیم زاده: از ذوب آهن دلخور نیستم/ نایب قهرمانی در آسیا شانسی نبود/ هدف مان ماندن در لیگ است

ابراهیم زاده: از ذوب آهن دلخور نیستم/ نایب قهرمانی در آسیا شانسی نبود/ هدف مان ماندن در لیگ است

آی اسپورت- منصور ابراهیم‌زاده پس از شکست پیکان مقابل ذوب‌آهن گفت: به ذوب‌آهن تبریک می گویم که موفق شد به برتری برسد. جایگاه ذوب‌آهن و پیکان در اینجای جدول نیست مطمئن باشید در آینده بالاتر خواهند شد.  هر جایی که دستورات تاکتیکی دادیم و بازیکنان عمل کردند خوب بودیم. در نیمه اول خوب بودیم. 10-12 دقیقه اول نیمه دوم خوب نبودیم و در ادامه خوب شدیم اما روی شانس گل خوردیم.


علت تنزل فوتبال
 

 خیلی موارد وجود دارد. بحث مدیریتی است و  اینکه بازیکنان زود قانع می‌شوند. استفاده نکردن از توان بازیکنان، تغییرات در مدیریت از جمله دیگر این موارد است.  بازیکن 19 ساله آوردم که اگر اسیب ندیده بود شرایط بازی ما فرق می‌کرد. بازیکنان جوان در کنار بازیکنان با تجربه می‌توانند شرایط را بهتر کنند. در آینده بهتر خواهیم شد.


دلخوری از ذوب آهن
 

 دلخوری از کسی ندارم اما این را باید بگویم که هیچ وقت نایب قهرمان آسیا شدن شانسی نیست. مسلما با تلاش زیاد یک مجموعه این کار صورت گرفت که خبرنگاران هم بوده اند. ذوب آهن اولین بار بود که تیم ازبکستانی را برده اولین باری بود که در ان شرایط تیم های عربستانی را برد این موارد شانسی نیست و  هیچ کس نمی تواند محو کند. 3 سال آنجا نیستم و ذوب آهن جایگاه ویژه‌ای داشت.

 دلخور از مسائل اول فصل نیستم کار خود را انجام می‌دهم. بازی قبل ما با سپاهان را دیدید و کارمان خیلی تغییر کرده است. سازندگی را اعتقاد دارم و هر جا باشم این کار را می‌کنم.
 


هدف پیکان

 اول فصل عنوان کردم به دلیل شرایط ویژه پیکان اولین استراتژی ما این است که بتواند در لیگ بماند و کار کند دوم اینکه بازیکنان باتجربه در زمان های خاص به ما کمک کنند. وقتی آن ثبات را پیدا کردیم به دنبال نتایج بهتر هستیم. 3-4 موقعیت به دست آوردیم این یعنی رشد فوتبالی. بعد از آن به دنبال این هستیم که جایگاه واقعی خود را به دست آوریم.

 

     
آی اسپورت
2014-09-13 01:16:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر