فهرست
گل محمدی: چمدانم دم در است/ خیلی استرس داشتم
گل محمدی: چمدانم دم در است/ خیلی استرس داشتم

گل محمدی: چمدانم دم در است/ خیلی استرس داشتم

آی اسپورت- یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی ذوب‌آهن مقابل پیکان اظهار داشت: فکر می‌کنم استرس بازی پیش از حد بود موقعیت گل هم داشتیم حریف هم می توانست به گل برسد ما خیلی خوب شروع کردیم کنترل بازی را در دست داشتیم. این مسئله باعث شد که گل بزنیم و پیکان فشار زیادی را تحمل کرد. بعد از گل ناچارا عقب نشینی کردیم تیم حریف هم موقعیت هایی داشت. این برد را به سعید آذری و همه بازیکنان تقدیم می‌کنم.

وی در مورد اینکه اولین برد ذوب‌آهن در هفته هشتم رقم خورده یادآور شد: اگر بازی‌های گذشته را دنبال کرده باشید از لحاظ ایجاد موقعیت خوب بازی کردیم و کنترل بازی را در دست داشتیم و می توانستیم برنده بازی‌هایی چون پرسپولیس و صبا باشیم. اشتباه زیادی داشتیم که تبدیل به گل می شد. امروز بازیکنان خیلی تلاش کردند نباید از دفاع کردن غافل باشیم نظم تیم باید بهتر باشد و اجازه ندهیم که به سمت دروازه ما بیایند.

سرمربی ذوب‌آهن در مورد زوج هادی محمدی و حق وردی خاطرنشان کرد: زوج خوبی در این بازی بودند.  بدون اشتباه بازی کردند. حق وردی اولین بازی لیگ برتری‌اش بود. جا دارد به او خسته نباشید بگویم.

گل محمدی یادآور شد: نقاط ضعف ما این است که راحت به حریف موقعیت می دهیم باید تمرکز دفاعی خود را بیشتر کنیم. تیم های بزرگ و به هر بازیکنی موقعیت ندهیم. تلاش ما این است که کار دفاع تیمی را بهتر کنیم.

سرمربی ذوب‌آهن در مورد استقبال کم هواداران تصریح کرد: طبیعی است که تماشاگر کم بیاید در چند سال گذشته انتظارات برآورده نشده است. هوادار وقتی به ورزشگاه می‌اید که دل خوش داشته باشد و امیدوار باشد که تیم در کورس رقابت باشد و وقتی نتایج بد باشد تماشاگر دلسرد می شود. بحث نتیجه گرایی و عدم بازی زیبا باعث می شود که تماشاگران نیایند. سعی می کنیم در بازی‌های خانگی به گونه ای بازی کنیم که امیدواری به تماشاگران بدهیم و انگیزه بدهیم. در بازی سپاهان از حضور تماشاگران ذوب‌آهن در ورزشگاه یکه خوردم. کار کردن در باشگاه ذو‌ب‌آهن متفاوت است از لحاظ روحی و روانی باید بیشتر کار کنیم حس اعتماد به نفس را برگردانیم. تنها چیزی که می تواند به بازیکنان کمک کند حس بردن است.

وی در مورد مشکل سربازی سینا عشوری یادآور شد: کا روی او حساب باز کرده بودیم در چند پست مختلف بازی می کرد تعدادی بازیکن داریم نیم فصل باید بتوانیم جبران کنیم و بازیکنان مد نظر را جذب کنیم. سازمان لیگ هم کمک می کند با توجه به مشکل بازیکنان سرباز بتوانیم بازیکنی جذب کنیم.

گل‌محمدی در مورد اینکه به نظر می‌رسد خیلی خسته است و خوشحال نیست تاکید کرد: از ته قلب خوشحالم هفته خیلی سختی را پشت سر گذراندیم. خودم در این بازی خیلی استرس داشتم.

وی در مورد اینکه ایا در صورت شکست باید چمدانش را می‌بسته گفت: در هر صورت مربیان اصلا به این مسائل فکر نمی‌کنند. هر آمدنی رفتنی دارد دیر یا زود اما طبیعتا فوتبال است هیچ صحبتی در مورد اولتیماتوم نبود. حمایت کردند و ممنون هستیم. سعید محمدی که دلداری می داد و حمایت می‌کرد از او تشکر می‌کنم. در هر صورت چمدان ما دم در است.

 

     
آی اسپورت
2014-09-13 00:23:38
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر