فهرست
خطیبی: همینطور ادامه دهیم کل ایران طرفدار تراکتور می شوند/ اگر ریش سفید مربیان بودم بیانیه می دادم که همه اعتصاب کنند/ درخشان نتیجه نگیرد بدتر از دایی با او برخورد می شود
خطیبی: همینطور ادامه دهیم کل ایران طرفدار تراکتور می شوند/ اگر ریش سفید مربیان بودم بیانیه می دادم که همه اعتصاب کنند/ درخشان نتیجه نگیرد بدتر از دایی با او برخورد می شود

خطیبی: همینطور ادامه دهیم کل ایران طرفدار تراکتور می شوند/ اگر ریش سفید مربیان بودم بیانیه می دادم که همه اعتصاب کنند/ درخشان نتیجه نگیرد بدتر از دایی با او برخورد می شود

آی اسپورت- رسول خطیبی بعد از پیروزی 4 بر یک تیمش مقابل راه آهن و صعود تراکتورسازی به صدر جدول لیگ برتر، در مورد اینکه تراکتورسازی بازهم نیمه مربیان را برد، گفت: این پیروزی را به همه هوادارن تبریک می‌گویم خیلی خوب از بازی استقبال کردند. دست تک به تک بازیکنان درد نکند که با تمام وجود بازی کردند.این یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما بود همه فکر می‌کردند بعد از بازی با پرسپولیس همه مغرور می‌شوند. در نیمه اول خوب کار را شروع کردیم اما بعد از گل روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم. باید روی این مسئله کار کنیم. در کل بازی مالکیت توپ و موقعیت‌ما بیشتر بود. خدا را شکر می‌کنم بازیکنان تراکتورسازی به این اعتماد به نفس رسیدند که کارهای خود را انجام دهند.


بازی خوب در نیمه دوم

 باید خلاف صحبت شما جواب بدهم. بچه های ما در هر 2 نیمه خوب بودند اما نیمه دوم یکی از بهترین بازی‌های تراکتورسازی را در چند فصل اخیر دیدیم اما در نیمه اول هم از حریف بهتر بودیم.  همیشه بهترین نفرات تمرین را به زمین می‌فرستدم این بازی هم تغییراتی داشتیم و تا آخر عمرم بهترین بازیکنان را به زمین می‌‌فرستم.


برنامه برای لیگ قهرمانان
 

هر بازی برایم مهم است و از الان به آسیا و جام حذفی فکر نمی‌کنم باید پله به پله برویم و از الان فکرم بازی با استقلال خوزستان است.بازی نه چندان خوب پس از گل راه آهن
 

 به دیدگاه همه احترام می‌گذارم هر کس نظری دارد و از صحبت‌های شما استفاده می‌کنم. تغییراتی که در نیمه دوم دادیم دنبال بهتر کردن تیم بودیم. نیمه دوم ابراهیمی را عقب تر کشیدیم و تغییر تاکتیکی دادیم تا تیم بهتر شود. حریفان هم تلاش می‌کنند و در دقایقی بهتر هستند اما من سعی کردم با تغییراتی که در تیم به وجود می‌آورم کیفیت تیم را بالا ببرم.امروز مدافعان ما یکی از بهترین بازی‌های خود را کردند. از مدافعان تیم بسیار رضایت دارم. موقعیت به حریف ندادیم و توپ‌ها اول را زدیم. فوتبالی که تراکتورسازی انجام می‌دهد و 13 گل در 4 بازی زده است اگر بچه‌های ما ادامه بدهند کل ایران طرفدار تراکتورسازی می‌شود.

در ابتدای صحبت‌هایم گفتم ما روی ایستگاهی ضعف داریم مقابل پدیده و به نوعی مقابل پرسپولیس از روی این نقطه گل خوردیم و باید در ادامه این ضعف را هم برطرف کنیم.

 تا نیم فصل اصلا به جدول نگاه نکنید. من به جدول نگاه نکردم و بازی به بازی جلو می‌رویم باید امتیازات را در نیم فصل اول جمع کنیم در نیم فصل دوم دروازه کوچک می‌شود ما در نیم فصل دوم با جذب نفرات جدید برنامه داریم.


بازی های خوب دلیر

 بازیکنی را که می‌آورم حتما چیزی از او دیدم. اول فصل می‌گفتند باید جای دلیر کس دیگری بیاید. با حمایت شما و هواداران الان جواب صبر خود را گرفتید و دلیر با اعتماد به نفسی که به دست آورده بسیار مثمر ثمر نشان داده است. امیدوارم او هم مثل سایر بازیکنان همین روند را ادامه دهد. هر کس در تمرین خوب باشد بازی می‌کند و بازیکنان هم این مورد را متوجه شدند.


برکناری عجیب دایی
 

 کوچکتر از همه مربیان از لحاظ سنی و فنی هستم. اگر ریش سفید مربیان ایران و رئیس کانون مربیان بودم بیانیه می دادم مربیان اعتصاب کنند باید طوری رفتار کنیم که به شخصیت مربیان بی احترامی نشود درخشان به جای علی دایی آمده که قابل احترام است اما او بداند اگر او هم نتیجه نگیرد بدتر از این برخورد با او خواهد شد مدیران غیر فوتبالی نباید وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد که اینطور برخورد شود فقط این برخوردها فقط در فوتبال ایران می‌شود.


شرایط ابراهیمی
 

 ابراهیمی از شرایط بازی دور است او دو سال بود بازی نمی‌کرد اما یکی از بازیکنانی که به بهترین شرایط کار می‌کند او است باید به او کم کم بازی دهیم که به شرایط خوب برسد از دقیقه 25 به بعد خوب کار کرد و او هم می‌تواند مثل محسن دلیر شرایط خوبی پیدا کند.


تمدید قرارداد کی روش 

سرمربی تراکتورسازی در مورد تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش گفت: دوست دارم اگر کی‌روش قرارداد بست 5 نفر از تیم ما را دعوت کند اگر او این کار را نکرد بهتر است نماند.

 

  ۱۲  
آی اسپورت
2014-09-13 00:53:16
نظر دهید

۱۲ نظر
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۰۶
گوووووووز برات.100تا قهرمانی آسیا هم بگیری من طرفدار تیمت نمیشم کوتوله!!
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۱۲
واقعا دمت گرم! نباید شان یه مربی اونم از نوع اسطورش این طور زیر سوال بره
666666
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۱۶
100تا قهرمانی آسیا هم بگیری من طرفدار تیمت نمیشم کوتوله!!
sarvare long
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۲۵
نه بهش میگیم کل تراکتور ببره تیم ملی ، جو نگیرتت حالا همش یه هفته صدر نشین شدین
عاشق تراکتورسازی
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۴۷
خطیبی عجب تیمی درست کردی دمت گرم ، ای تیم به هیچکس رحم نمیکنه
javad
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۱۹
برو باباااااااا
پرسپولیس با 30 میلیون هوادار!!
استقلال با 20 میلیون هوادار!!
تراکتور با ..... هوادار؟؟؟!!!!!
به نطرتون اصلا ترکا به میلیون میرسن؟؟!!!!!
سام
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۳۵
نه رسول جان!وظیفه ی رئیس کانون مربیان بیانیه نوشتن علیه سرمربی تیم ملیه!اونا به منافع مربیان داخلی کاری ندارن!
ابی تاجی
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۱۷
Tiraxtor for ever
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۳۴
Tractor for ever
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۲۲
آخه به تو چه که تو کار پرسپولیس دخالت می کنی؟
تازه بعد از پرسپولیس اومده برای تیم ملی هم تعیین تکلیف می کنه.
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۵۵
تراکتور 20 میلیون هوادار داره ، روز به روز هم هوادااش بیشتر میشه
1361
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۱
چاک دهنتونو ببندین بی ریشه ها حر فهای منطقی زد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر