فهرست
نوری: همین یک امتیاز هم غنیمت بود/ پرسپولیس همین است/ تا حالا ندیدم روز قبل از بازی 500 نفر در زمین باشند/
نوری: همین یک امتیاز هم غنیمت بود/ پرسپولیس همین است/ تا حالا ندیدم روز قبل از بازی 500 نفر در زمین باشند/

نوری: همین یک امتیاز هم غنیمت بود/ پرسپولیس همین است/ تا حالا ندیدم روز قبل از بازی 500 نفر در زمین باشند/

آی اسپورت- محمد نوری پس از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: فکر می‌کنم کسب یک امتیاز در وضعیتی که فشار روی تیم بود غنیمت به حساب می‌آید، ما خوب بازی کردیم و موقعیت‌هایی داشتیم اما در نهایت بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

نظرت درباره جابجایی های تیم چیست؟!

من بازیکن تیم هستم و با باشگاه قرارداد دارم و تا آخرین لحظه هم تمام تلاش خودم را می‌کنم تا مهره خوبی برای تیم باشم.

 

خواسته از هواداران چیست؟! 


 به هر حال چاره‌ای نیست باید هواداران صبر داشته باشند و از تیم حمایت کنند، تیم پرسپولیس همین است باید آنها حمایت کنند، هم اکنون استرس وجود دارد، بازیکنان جوانی در تیم هستند و با گذر زمان بهتر خواهیم شد. ما تا حالا ندیده بودیم که روز قبل از بازی 500 نفر در زمین حضور داشته باشند.

به این مسائل کاری ندارم، امیدوارم روز به روز بهتر بشویم و مشکلات تیم هم حل شود، مهم این است که پرسپولیس بهتر بشود. 2 بازیکن خارجی اضافه خواهند شد و بهتر از این می‌شویم و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد.


برای بازگشت به لیگ دیر نیست؟! 

 هم‌اکنون 8 هفته گذشته و دیر نیست، مهم این است که جام قهرمانی را چه تیمی بالای سر می‌برد که مطمئن باشید پرسپولیس به دنبال قهرمانی است هر چند سخت اما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم.

 

  ۵  
آی اسپورت
2014-09-13 01:03:44
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۳۴
آفتابه مضطراح هم بالا سر نمیبری شما
old red
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۱۷
درخشان وسیاسی کثیف، فکر کردی همه مثل خودتون خرن این 2 تا بازی رو بدون مربی هم میبردیم حاشیه درست کردیید نزاشتید. کور خوندید زیر پای تیم رو خالی کردید گفتید این 2 تا که تیم نیستن 6 امتیاز رو گرفتیم دیگه حل همه چی، این تازه اولشه تا مثل استیلی با ..... مادر بدرقه نشدی ........................خودتون بروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
علیرضا
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۱
اون موقع که قرارداد یک میلیاردی میبندی و وقتی دویست میلونش دیر میشه تمرینو تعطیل میکنی هم میگی پرسپولیس همینه ؟؟مردیکه این تیم جای بزرگانی مثل عربشاهی که کله اش هم برای توپ میداد نه جای تو عوضی
4444
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۵
مضطراح دیگه چیه!!!!!!!؟یه وقت یه جا نگی بهت میخندن! مستراح!
خراب مورینیو
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۵
آخییشششششششششششششششششششششششششششش !!! ... دیگه صدای اون " مرتیکه نیش نیش " رو نمیشنوم !!! ... چند بار کارم به دکتر کشید سر اون صدای غیر آدمیزدایش ... اصلا به یه زبون دیگه گویا حرف میزد ... ترکیب لهجه اردبیل و مونیخ و آفریقا ! .... تیم تازه رسیده به دست صاحبان اصلیش .... لابی که حتی این اسمش هم برام چندش آوره 1 سال بازی کرد و یه گل با اس اس نتونست بزنه ( بله مشخصا من استقلالی چند آتیشه هستم ... اونم از نوع سالم و داش علی منصورش !!) ... و درخشانی اومده که از نظر تیپ شخصیتی بسیار زبد و زرنگ و ب اصطلاح گرگر بارون دیده س ... و قهرمانی مالی هم نیست به قول مایلی زندانی !!! ... اصلا پرسپولیس رو با امثال همین ها همه میشناسن نه اون یک سال کذایی لابی ! .... لابی توی اون سال ها که استقلال اردبیل حجازی بازی میکرد میدونست که اگه پول و تیم ملی رو میخواد باید بیاد پرس پولیس ! ... و همه هم دیدند که مایلی کهن 10 تا فیکسش جام ملت ها پرسپولیسی بودن و یه علیرضا منصوریان از استقلال بود .... ببینید چه فضای مافیایی ای توی فوتبال ما بوده اون زمان ! ..... بگذریم ! اصل مطلب اینه که من الان دیگه نفرتی از پرسپولیس ندارم چون اصولا تیم های با اصالت دوست داشتنی هستن .... یک لحظه تصور میکردم چطور علی کریمی میخواست بیاد توی تیم لابی ای که به دستیار استقلالیش ... بهزاد غلامپور اون گل فوق رویایی رو از وسط زمین زده !!!! ... و توی نظرسنجی هم فکر کنم بهترین گل عمر کریمی بود ... و کی از بهترین گل های آسیا .... خون به دل کرده بود پیشکسوت های پرسپولیس رو ... و من هر چقدرم تعصب به آبی داشته باشم ... همون قدر غیرت و تعصب تیم حریف هم برام مهمه .... تیمی که همش ون رو میشد یه شبه با پول خرید .... از خود مربیش تا مدیرعامل و بازیکناش رو .... و حتی داورهاش رو !!! .... مرتضی کریمی منظورم نیستاااااااااااا .... هر چند بالاخره اصل داستان داورها معلوم میشه که ... لابی جان دست پیش رو چطور گرفت که عقب نیفته ! .... از بابک زنجانی و روباهیان بگیر ... تا وکیلش بهمن دهقان و چماق دارای مزدورش که همین الان تو حوالی درفشی فر دارن عربده کشی میکنن .... و آرزوی سوار شدن به ماشین مازراتی 2 میلیاردی و " یه عکس سلفی با علی آقا " ... همه خر کیفیشون از این دنیاس !!!!! .... چقدر دینای کوچکی دارن بعضیااااااااااا .... متاسفم برای بعضی ها که خودمون بزرگشون کردیم که خونمون رو بمکن و سرمون فریاد بکشن و شماله حشاب لو کنن !!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر