فهرست
لوئیس انریکه:امیدوارم لباس سوم بارسا برایمان خوش یمن باشد
لوئیس انریکه:امیدوارم لباس سوم بارسا برایمان خوش یمن باشد

لوئیس انریکه:امیدوارم لباس سوم بارسا برایمان خوش یمن باشد

آی اسپورت - لوئیس انریکه مارتینس مربی بارسلونا امروز در نشست خبری پیش از بازی حساس مقابل اتلتیک بیلبائو شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

وی در این کنفرانس ضمن اشاره به آمادگی تیمش برای مقابله با اتلتیک عنوان داشت : \"همیشه اتلتیک را تیمی ارزشمند می دانم و یکی از تحسین کنندگان این تیم هستم.از فلسفه و ایده بازی این تیم خوشم می آید.آنها شایستگی های بسیاری دارند. تیمی هجومی هستند و از آن طرف به خوبی هم تیم حریف را پرس می کنند.

برای مقابله با آنها به خوبی آماده شده ایم. البته اتلتیک کمی هم مرا نگران کرده است. این تیم کاشته زن های خوبی دارد. همچنین مهاجمین این تیم به خوبی ضربه سر می زنند.باید از این لحاظ مراقب باشیم و از نقاط قوتمان در این دیدار به خوبی استفاده کنیم\"

انریکه در مورد لباس فردای بارسلونا گفت : \"استفاده از پیراهن سوم(به رنگ پرچم کاتالونیا) در این بازی، به نظر من ایده جالبی بود. امیدوارم این پیراهن به ما قدرت بیشتری بدهد و همچنین باعث شود تا هواداران بیشتر از همیشه، بخصوص در لحظاتی که بازی گره می خورد؛ از ما حمایت کنند.\"

انریکه در مورد ساعت عجیب این بازی (16 به وقت محلی) افزود:\" امیدوارم فردا هوا خیلی گرم نباشد. البته ما دنبال بهانه نیستیم. به هر حال باید تصمیم برگزارکنندگان مسابقات را در این زمینه قبول کنیم\"

 

     
آی اسپورت
2014-09-13 01:17:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر