فهرست
مکانی: از دیروز که درخشان آمده خیلی پیشرفت داشتیم، خیلی!/ دیوار کوتاه تر از من پیدا نمی کنند/ شرایط همین طور ادامه پیدا کند، در پرسپولیس نمی‌مانم
مکانی: از دیروز که درخشان آمده خیلی پیشرفت داشتیم، خیلی!/ دیوار کوتاه تر از من پیدا نمی کنند/ شرایط همین طور ادامه پیدا کند، در پرسپولیس نمی‌مانم

مکانی: از دیروز که درخشان آمده خیلی پیشرفت داشتیم، خیلی!/ دیوار کوتاه تر از من پیدا نمی کنند/ شرایط همین طور ادامه پیدا کند، در پرسپولیس نمی‌مانم

آی اسپورت- سوشا مکانی بعد از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان گفت از نیمکت نشینی اش حسابی ناراحت بود و کنایه هایی را نثار درخشان کرد.


بازی چطور بود؟!

روز به روز بهتر می‌شویم و خیلی پیشرفت داشتیم.  از دیروز تا به حال که حمید درخشان به تیم آمده است خیلی پیشرفت داشتیم.


پرسپولیس اما خوب بازی نکرد... 

:اصلاً اینطور نیست، تیم ما نسبت به قبل خیلی پیشرفت کرده است!

 

 در ادامه شرایط پرسپولیس چطور می‌شود؟


من قرارداد دارم و به تمرین می‌روم. من با علی دایی و حمید درخشان قرارداد نبستم و در تمرینات حاضر می‌شوم.


از نیمکت نشینی ناراحتی؟!
 

 برای چه ناراحت نشوم، اگر ناراحت نشوم آدم نیستم، چه برسد به بازیکن. دیوار کوتاه‌تر از من نیست، در کل بازیکنان حاضر مقابل تراکتورسازی فقط من را کنار گذاشتند. اگر شرایط همین طور ادامه پیدا کند، در پرسپولیس نمی‌مانم.


نظرت درباره برکناری دایی چیست؟!

 این تصمیمی است که بزرگترها گرفتند و من در مورد برکناری دایی صحبتی ندارم. همه در رختکن می‌گفتند خیلی پیشرفت کردیم و من هم همین را می‌گویم. هواداران هم بدانند خیلی پیشرفت کردیم!


نگران نیستی این صحبت ها به ضررت شود؟!
 

 شرایط از این بدتر شود و به ضرر من باشد؟ من بازیکن ملی بودم، بازیکن 16 ساله نیستم، 11 سال است در لیگ برتر بازی می‌کنم و یک مربی از من ناراضی نبوده است، من نان بازویم را می‌خورم.

 

  ۱۴  
آی اسپورت
2014-09-13 01:25:33
نظر دهید

۱۴ نظر
امین چلسی !
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۴۰
نون به نرخ روز خور :))
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۳۲
یک مربی از من ناراضی نبوده...
هار هار هار
گفتی بخندیم دیگه ؟؟؟؟
pedram
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۴۰
واقعا خجالت آوره از همین هفته اول شروع کردین به کم کاری.
sarvare long
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۴۲
گریه نکن سوشی جونم چون که خدا اون بالاس
sadegh bagheri
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۴۷
همون روزی که از فولاد رفتی میدونستم به این خاری میفنی بیچاره حقته
ازنا
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۱۴
فاقد شخصیت
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۳۵
این عوضی از اول هم اضافی بود!!!!!!!!!!!!! به درد همون دایی میخوره که تنها چیزی که واسش مهم نبود پرسپولیس بود
نام و نام خانوادگی نیماتهرانی
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۶:۰۷
بچه غوره ی ملعون!‏‎ ‎
4444
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۰۴
آدم نان به نرخ روز خور چن هفته پیش مصاحبه کردی و گفتی تا آخر فوتبالم در لنگ میمانم؟!چی شد؟!
4444
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۱
آدم نان به نرخ روز خور چی شد؟ً!اون همه ادعا که میکردی و میگفتی تا آخر عمرم در فوتبال میمانم؟!بعد از ازی با صبا یادت میاد گفتی:

به گزارش شهرآورد ، این دروازه‌بان‌ که در بازی مقابل صبای قم حضور ثابتی در ترکیب پرسپولیس داشت. شایعه پیغام و پسغام فرستادن به فولاد برای بازگشت به این تیم را کاملا تکذیب می‌ کند و می‌ گوید: انتشار این اخبار در شرایطی که من تازه به ترکیب اصلی برگشته ام کار درستی نیست. البته من تمرکز خودم را حفظ کرده ام تا به اعتماد دایی پاسخ بدهم.
.چی شد آدم دورو و بی شخصیت؟!از لنگ بری باید به حرفت عمل کنی.
تاج آسیا
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۴۸
خدا اون بالاست...
واقعاً ها!!!!
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۵۴
شما هم نباشی بجات ی هویج هم بکارن تو آزادی سه تا بیشتر نمی خوره !
خراب مورینیو
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۵
آخییشششششششششششششششششششششششششششش !!! ... دیگه صدای اون " مرتیکه نیش نیش " رو نمیشنوم !!! ... چند بار کارم به دکتر کشید سر اون صدای غیر آدمیزدایش ... اصلا به یه زبون دیگه گویا حرف میزد ... ترکیب لهجه اردبیل و مونیخ و آفریقا ! .... تیم تازه رسیده به دست صاحبان اصلیش .... لابی که حتی این اسمش هم برام چندش آوره 1 سال بازی کرد و یه گل با اس اس نتونست بزنه ( بله مشخصا من استقلالی چند آتیشه هستم ... اونم از نوع سالم و داش علی منصورش !!) ... و درخشانی اومده که از نظر تیپ شخصیتی بسیار زبد و زرنگ و ب اصطلاح گرگر بارون دیده س ... و قهرمانی مالی هم نیست به قول مایلی زندانی !!! ... اصلا پرسپولیس رو با امثال همین ها همه میشناسن نه اون یک سال کذایی لابی ! .... لابی توی اون سال ها که استقلال اردبیل حجازی بازی میکرد میدونست که اگه پول و تیم ملی رو میخواد باید بیاد پرس پولیس ! ... و همه هم دیدند که مایلی کهن 10 تا فیکسش جام ملت ها پرسپولیسی بودن و یه علیرضا منصوریان از استقلال بود .... ببینید چه فضای مافیایی ای توی فوتبال ما بوده اون زمان ! ..... بگذریم ! اصل مطلب اینه که من الان دیگه نفرتی از پرسپولیس ندارم چون اصولا تیم های با اصالت دوست داشتنی هستن .... یک لحظه تصور میکردم چطور علی کریمی میخواست بیاد توی تیم لابی ای که به دستیار استقلالیش ... بهزاد غلامپور اون گل فوق رویایی رو از وسط زمین زده !!!! ... و توی نظرسنجی هم فکر کنم بهترین گل عمر کریمی بود ... و کی از بهترین گل های آسیا .... خون به دل کرده بود پیشکسوت های پرسپولیس رو ... و من هر چقدرم تعصب به آبی داشته باشم ... همون قدر غیرت و تعصب تیم حریف هم برام مهمه .... تیمی که همش ون رو میشد یه شبه با پول خرید .... از خود مربیش تا مدیرعامل و بازیکناش رو .... و حتی داورهاش رو !!! .... مرتضی کریمی منظورم نیستاااااااااااا .... هر چند بالاخره اصل داستان داورها معلوم میشه که ... لابی جان دست پیش رو چطور گرفت که عقب نیفته ! .... از بابک زنجانی و روباهیان بگیر ... تا وکیلش بهمن دهقان و چماق دارای مزدورش که همین الان تو حوالی درفشی فر دارن عربده کشی میکنن .... و آرزوی سوار شدن به ماشین مازراتی 2 میلیاردی و " یه عکس سلفی با علی آقا " ... همه خر کیفیشون از این دنیاس !!!!! .... چقدر دینای کوچکی دارن بعضیااااااااااا .... متاسفم برای بعضی ها که خودمون بزرگشون کردیم که خونمون رو بمکن و سرمون فریاد بکشن و شماله حشاب لو کنن !!!!!
خراب مورینیو
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۷
اصلا بعد از اون دعوای معروف سوشا به لابی که : .... " خدا اون بالا هست " ... من خودم موندم چطور اومد کنار لابی !! ... جز پول چه چیز دیگه ای میتونه از این دو تا دوستای صمیمی بسازه ؟!!!!! .... هر چند به نظرم با رفتن لابی تیم از شر یک دیکتاتور مافیایی هزار چهره سایه آرامش درونی پرسپولیس رویایی سال های دور رو خواهد دید .... در کنار روباه زیرک این تیم حمید درخشان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر