فهرست
گزارش روز:کریس رونالدو،کابوس بی پایان سیمئونه و هواداران اتلتیکو
گزارش روز:کریس رونالدو،کابوس بی پایان سیمئونه و هواداران اتلتیکو

گزارش روز:کریس رونالدو،کابوس بی پایان سیمئونه و هواداران اتلتیکو

آی اسپورت - کریس رونالدو را باید کابوس این شب های چولو سیمئونه و هواداران اتلتیکو بدانیم. رونالدو بدلیل مصدومیت، از سوی بنتو به تیم ملی پرتغال دعوت نشد و در این دو هفته، فرصت خوبی نصیبش شد تا با استفاده از تعطیلی بازی های باشگاهی، به درمان پای مصدومش بپردازد.

امروز کارلو آنچلوتی مربی رئال، در نشست خبری خود اذعان داشت که رونالدو در بهترین فرم خودش قرار دارد و مصدومیتش را پشت سر گذاشته است.حضور او در تمرینات دو روز اخیر نیز مهر تاییدیست بر گفته های امروز آنچلوتی در کنفرانس خبریش.

بدون شک این خبر خوبی برای هواداران اتلتیکومادرید نخواهد بود.اما چرا؟ کریستیانو بازیکنی است که در 16 بازی اخیر خود در مقابل اتلتی، 13 گل به این تیم زده است. 7 گل در لالیگا،5گل در کوپا دل ری و 1 گل در فینال لیگ قهرمانان.

رونالدو همچنین 16 بار در مقابل اتلتیکو به میدان رفته که حاصل آن،11 پیروزی برای رئال مادرید بوده.

رونالدو در نیمه اول بازی رفت سوپرجام اسپانیا، در 45 دقیقه اول برای رئال مقابل اتلتیکو به میدان رفت اما به دلیل مصدومیت، نتوانست در نیمه دوم بازی را ادامه دهد.سپس در بازی برگشت، از دقیقه 46 وارد میدان شد؛ در حالیکه مشخص بود از فرم ایده آلش به دور است و نتوانست مانع از شکست رئال مادرید شود.

حال او با پشت سرگذاشتن مصدومیت اخیرش، بشتر از همیشه برای این دربی حساس انگیزه دارد.آیا کابوس رونالدو برای سیمئونه و هواداران اتلتیکو ادامه خواهد داشت؟

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-13 02:04:27
نظر دهید

۱ نظر
نام و نام خانوادگی:سیروس شاکری ازبوشهر
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۶:۴۰
اگرازاین جانوربدشان می آیدبه خاطرشخصیت کثیفش است.اگرنه بارهابارونالدوله شان کرده!‏‎ ‎
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر