فهرست
سیمئونه:کاسیاس بهترین بازیکن رئال از نظر من است
سیمئونه:کاسیاس بهترین بازیکن رئال از نظر من است

سیمئونه:کاسیاس بهترین بازیکن رئال از نظر من است

آی اسپورت - چولو سیمئونه در نشست خبری پیش از بازی با رئال، بار دیگر بصورت غیرمستقیم به رئالی ها طعنه زد. او که چند هفته پیش دی ماریا را بهترین بازیکن رئال دانسته بود و از تصمیم مدیران رئال مبنی بر فروش دی ماریا اظهار شگفتی کرده بود؛ حالا کاسیاس را برترین بازیکن این تیم می داند.

وی گفت:\"همه تیم های لالیگا رقیب ما هستند و برای همه آنها احترام خاصی قائل هستیم. رئال هم یکی از رقبای جدی ماست. در بازی های لالیگا ممکن است هر اتفاقی رخ دهد.باید مراقب باشیم.\"

سیمئونه در مورد بازیکنانی که فردا در خط حمله استفاده خواهد کرد گفت:\"در مورد بازیکنانی که فردا در خط حمله از آنها در کنار ماندزوکیچ استفاده خواهم کرد؛ هنوز تصمیمی نگرفته ام. چرچی را داریم که 10 روز است به جمع ما اضافه شده. او در این مدت به خوبی خودش را آماده کرده است. به سرعت و کیفیت بالای او نیاز داریم. گریزمان و خیمنس هم دارای شانس هستند.\"

سیمئونه در مورد بازیکن برجسته رئال در این روزها افزود:\"حالا که دی ماریا رفته،کاسیاس بهترین بازیکن رئال مادرید از نظر من است\"

سیمئونه همچنین ضمن تقدیر از اظهارات امروز آنچلوتی که سبک بازی اتلتیکو را خشن ندانسته بود؛ گفت:\" آنچلوتی درست می گوید. سال گذشته در بازی رفت کوپا دل ری رئال مثل ما بازی کرد و پبروز هم شد. در آن بازی، بازیکنان رئال خیلی محکم فوتبال بازی کردند و در مقابل ما پیروز هم شدند. وقتی مادرید در چنین سطحی فوتبال بازی می کند شکست دادنشان بسیار سخت می شود. ما هم شکایتی نداشتیم.\"


  ۱  
آی اسپورت
2014-09-13 01:47:07
نظر دهید

۱ نظر
FARNAM
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۵۷
عاشقتم چولو!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر