فهرست
گرت بیل:نزد هواداران رئال،بازیکن اثبات شده ای هستم/رئال مرا خرید؛ چون لادسمیا را می خواست
گرت بیل:نزد هواداران رئال،بازیکن اثبات شده ای هستم/رئال مرا خرید؛ چون لادسمیا را می خواست

گرت بیل:نزد هواداران رئال،بازیکن اثبات شده ای هستم/رئال مرا خرید؛ چون لادسمیا را می خواست

آی اسپورت - گرت بیل معتقد است که باشگاه رئال بدین خاطر برای خرید او 100 میلیون هزینه کرد؛ چرا که می دانست او می تواند به رئال کمک کند تا برای دهمین بار قهرمان اروپا شود.

بیل که با رقم 100 میلیون یورو، سال گذشته از تاتنهام به رئال ملحق شد؛کمک کرد تا این تیم قهرمان کوپا دل ری و همچنین لیگ قهرمانان شود.

بیل به \"BT SPORT\" گفت:\"باشگاه رئال به مدت 12 سال، در جستجوی لادسیما بود و به همین دلیل برای خرید من اقدام کرد. آنها معتقد بودند که من می توانم رئال را در اروپا قدرتمندتر کنم و خوشحالم که چنین نیز شد. رسیدن به لادسیما در سال اول حضورم در رئال،رویایی بود.نه فقط برای من که برای همه دوستداران رئال یک سال رویایی رقم خورد.\"

وی ادامه داد:\" واقعا فصل خوبی بود. رسیدن به لادسیما بزرگترین هدف باشگاه بود.از لحاظ شخصی هم اولین فصل حضورم در رئال فوق العاده بود.\"

گرت بیل معتقد است که او دیگر نزد هواداران رئال یک بازیکن اثبات شده است و روی این مساله تاکید دارد:\" فکر می کنم که وظیفه من فوتبال بازی کردن است و اینکه آنقدر خوب بازی کنم تا همه را از خود راضی کنم. در حال حاضر همه رئالی ها از من راضی هستند. فکر نمی کنم دیگر چیز خاصی را باید به هواداران ثابت کنم.

زمانی که از تاتنهام جدا می شدم می دانستم که به بزرگترین باشگاه جهان خواهم رفت. اما از طرفی می دانستم که اگر بازی واقعی خودم را در رئال انجام دهم؛ می توانم در نزد هواداران محبوب شوم.

فکر می کنم که در فصل گذشته، این اتفاق رخ داد.در این فصل نیز به دنبال کسب افتخارات بیشتر هستیم و تمام تلاشمان را برای رسیدن به این هدف خواهیم کرد.\"

” 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-13 02:26:33
نظر دهید

۱ نظر
یه رئالى
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۹
دو پهـلو حرف میزنى گرث !!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر