فهرست
پیش بازی آرسنال - منچسترسیتی؛ پذیرایی از سیتی به میزبانی ولبک
پیش بازی آرسنال - منچسترسیتی؛ پذیرایی از سیتی به میزبانی ولبک

پیش بازی آرسنال - منچسترسیتی؛ پذیرایی از سیتی به میزبانی ولبک

آی اسپورت- دو تیم منچسترسیتی و آرسنال امروز در حساس ترین دیدار هفته ی چهارم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه امارات شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

سیتی قهرمان فصل گذشته، این فصل را با 2 پیروزی و یک شکست شروع کرده در حالیکه آرسنال تا به اینجای کار، 1 پیروزی و دو تساوی کسب کرده است. دو تیم در جام کامیونیتی شیلد به مصاف یکدیگر رفتند که آرسنال با گل‌های سانتی کاسورلا، رمزی و ژیرو موفق شد 3-0 سیتیزن‌ها را شکست دهد.

ونگر تایید کرد که در بازی امروز، دنی ولبک اولین بازی اش برای آرسنال را انجام خواهد داد. ولبک 23 ساله، در آخرین روز نقل و انتقالات با 16 میلیون پوند از منچستریونایتد به آرسنال منتقل شد. او از تیم‌های پایه ی یونایتد رشد و نمو کرده بود و فروش او، با انتقاد بزرگان یونایتد نظیر گری نویل، اسکولز و بکام روبرو شد. همچنین آرسنال کیران گیبس، میکل آرتتا و مسوت اوزیل را پس از گذراندن دوران مصدومیت، در اختیار خواهد داشت و ابو دیابی، بلاخره موفق شد برای زیر 21 ساله های آرسنال 90 دقیقه بازی کند و شاید در لیست ونگر قرار بگیرد.

در سوی دیگر، یووتیچ در جریان دیدارهای ملی به همراه مونتنگرو، از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده و هنوز میزان مصدومیتش مشخص نیست. او در هر 3 بازی سیتی فیکس بوده و موفق شد دو گل مقابل لیورپول به ثمر برساند. همچنین پابلو سابالتا که به تازگی از بند مصدومیت رها شده و در دیدار دوستانه آرژانتین بازی کرد، احتمالا در ترکیب سیتی قرار خواهد گرفت.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-13 13:19:02
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۸
امسال چلسی قهرمانه،سیتی دوم،لیورپول سوم و ارسنال،تاتنهام،منچستر یا اورتون هم چهارم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر