فهرست
پیش بازی چلسی-سوانسی؛ کار سخت شاگردان مورینیو در غیاب کاستا
پیش بازی چلسی-سوانسی؛ کار سخت شاگردان مورینیو در غیاب کاستا

پیش بازی چلسی-سوانسی؛ کار سخت شاگردان مورینیو در غیاب کاستا

آی اسپورت- چلسی و سوانسی سیتی در هفته ی چهارم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

شاید بزرگترین مشکل چلسی، مصدومیت دیگو کاستا باشد. کاستا در دیدار دوستانه ملی بین دو تیم اسپانیا و فرانسه که با پیروزی 1-0 آبی ها همراه بود، دچار مصدومیت شد و حضورش در بازی فردا در هاله ای از ابهام قرار دارد. او در 3 بازی ابتدایی، 4 گل به ثمر رساند و بدون شک ستاره چلسی در این 3 بوده است.

در صورت جدی بودن مصدومیت کاستا، لویک رمی، خرید جدید چلسی که به تازگی از کوئین پارک رنجرز به این تیم پیوسته، در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت. همچنین تیبو کورتوا، دروازه بان جوان چلسی که به تازگی قراردادی 5 ساله با این تیم امضا کرده، همچنان در درون دروازه خواهد بود.

با در نظر گرفتن مصدومیت کاستا، چلسی باز هم شانس اول پیروزی در این دیدار خواهد بود. سوانسی هفته ی گذشته موفق شد وست بروم را 3-0 شکست دهد و در بازی های ملی نیز بازیکنان این تیم دچار مصدومیت نشدند ولی آنها از سال 1981 موفق به کسب پیروزی مقابل چلسی نشده اند. تیم ولزی، لئون بریتون را به دلیل مصدومیت زانو از دست می‌دهد و احتمالا امنس به ترکیب اصلی بازخواهد گشت.

     
آی اسپورت
2014-09-13 13:16:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر