فهرست
پرسپولیس علیه پرسپولیس: 5+3 امتیاز برای رقیب
پرسپولیس علیه پرسپولیس: 5+3 امتیاز برای رقیب

پرسپولیس علیه پرسپولیس: 5+3 امتیاز برای رقیب

آی اسپورت – حضور زوج سابق نیمکت پرسپولیس در اصفهان، حسابی به ضرر سرخپوشان تهران شده است. پرسپولیس هر دو فصل گذشته، با باخت به ذوب آهن از جام حذفی کنار رفت. ذوب آهن در لیگ برتر، مدعی قهرمانی نبود اما باز هم زهرش را به پرسپولیس ریخت. فصل پیش، ذوبی‌ها رفت و برگشت به استقلال خوزستان باختند و 6 امتیاز به این تیم دادند. در عوض، ذوب آهن در بازی مستقیم یک برد و یک مساوی از پرسپولیس گرفت و 5 امتیاز تیم برانکو از دست رفت تا در مجموع، 5 امتیاز به نفع رقیب مستقیم آن‌ها کار کرده باشد. پرسپولیس در نهایت، بخاطر تفاضل گل قهرمانی را از دست داد و یک امتیاز از این 5 امتیاز می‌توانست سرنوشت آن‌ها در لیگ برتر را عوض کند.

این فصل هم تا قبل از جدایی گل‌محمدی، تیم او در اصفهان به تراکتورسازی باخته بود و امتیازات کامل را به تیم قلعه‌نویی داد. در طرف مقابل، آن‌ها جمعه با مربی جدیدشان روند شکست‌ناپذیری پرسپولیس را تمام کردند و در نیم فصل اول، 3 امتیاز فاصله سرخپوشان تهران و تبریزی در صدر جدول را کاهش دادند.

استقلال و پیکان، تیم‌هایی بودند که نیم فصل اول به تراکتورسازی باختند اما از پرسپولیس امتیاز گرفتند و هر کدام، 2 امتیاز به نفع تیم قلعه‌نویی کار کردند. با این وجود، ذوب آهن با گرفتن سه امتیاز کامل از پرسپولیس و دادن 3 امتیاز به تراکتورسازی، بیشترین ضرر را به پرسپولیس در نیم فصل اول زد.

۱ ۲  
آی اسپورت
2016-12-18 14:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
قش قش قشقایی
يكشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۲
الانه که لنگیا بریزن تو صفحه باشگاه ذوب آهن و گلمحمدی فحش بدن خخخخخ
۱
رحمان
يكشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۷
عجب تحلیل مسخره ای
خب تیم های دیگه هم از تراکتور امتیاز گرفتن به پرسپولیس باختن
مثل سپاهان تراکتور رو برد ولی پرسپولیس ۴ تاییشون کرد
مثل ۴ و ۶ تایی ها
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر