فهرست
گریزمان: هدفمان فتح همه جام‌هاست
گریزمان: هدفمان فتح همه جام‌هاست

گریزمان: هدفمان فتح همه جام‌هاست

آی‌اسپورت-  آنتوان گریزمان در بارسلونا حضور دارد تا پس از مراسم معارفه از فردا تمرینات خود را با تیم جدیدش شروع کند. مهاجم فرانسوی به فروشگاه باشگاه بارسلونا رفت و نخستین اظهاراتش را بیان کرد. ستاره جدید بارسلونا گفت: سلام کاتالانی‌ها. من اینجا هستم.

گریزمان بالاخره قراردادش رسمی شد و تا سال ۲۰۲۴ بازیکن بارسا خواهد بود. مبلغ بند آزاد سازی این بازیکن ۸۰۰ میلیون یورو است، بیشتر از همه بازیکن بارسا. مهاجم پیشین اتلتیکو آماده است تا تمریناتش را تحت هدایت ارنستو والورده آغاز کند. بازیکن فرانسوی پیراهن اتلتیکومادرید را نشان داد و گفت: زیباست.

او پس از حضور در بارسا گفت: خیلی خوشحال هستم و اشتیاق زیادی برای کار با تیم جدیدم دارم. در اینجا چالش‌ها و اهداف جدیدی خواهم داشت و امیدوارم بتوانم بهترین سطح خود را به نمایش بگذارم. هدف ما فتح همه عناوین یعنی کوپا دل ری، لالیگا و لیگ قهرمانان اروپاست. با ساموئل اومتیتی و عثمان دمبله که دوستانم هستند صحبت کردم. اشتیاق زیادی برای داشتن روزهای خوب با آنها دارم. تمایل زیادی برای آمدن به این باشگاه داشتم و خانواده‌ام نیز مرا همراهی کردند. گاهی اوقات باید تصمیماتی بگیرید. بازی کردن در کنار لیونل مسی یک خوشحالی است. دوست دارم بدانم روز به روز و در تمرینات چگونه است. بارسلونا باشگاه بزرگی است و اشتیاق زیادی برای کار کردن با هم تیمی‌ها و مربی‌ام دارم. امیدوارم بتوانم شادی زیادی برای تیمم به ارمغان بیاورم و در کنار هم لذت ببریم.

در حالی که بارسا نسبت به یانیه اتلتیکو مادرید مبنی بردرخواست ۲۰۰ میلیون یورو از بارسا برای انتقال گریزمان سکوت کرده، امشب ساعت ۲۲ مراسم معارفه گریزمان برگزار می‌شود. او ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه قراردادش را به امضا می‌رساند.

۶    
آی اسپورت
2019-07-14 14:32:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر