فهرست
مولایی: اگر پرسپولیس مشکل بدنی دارد، چرا هدایتش را قبول کردید؟/ درخشان علم ورود به بحث بدنسازی را ندارد
مولایی: اگر پرسپولیس مشکل بدنی دارد، چرا هدایتش را قبول کردید؟/ درخشان علم ورود به بحث بدنسازی را ندارد

مولایی: اگر پرسپولیس مشکل بدنی دارد، چرا هدایتش را قبول کردید؟/ درخشان علم ورود به بحث بدنسازی را ندارد

آی اسپورت- حرف های شب گذشته حمید درخشان در مورد مشکل بدنی سرخپوشان، به مذاق بدنساز سابق این باشگاه خوش نیامده است. محمدرضا مولایی که پس از تغییر کادر فنی از پرسپولیس جدا شده است، در گفتگو با فارس پاسح این ادعای سرمربی جدید پرسپولیس را داده است. 

ایشان علمش را ندارد : آقای درخشان مدعی شده که پرسپولیس مشکل بدنی دارد،  سوال من از ایشان این است که مگر شما بازی پرسپولیس و تراکتورسازی را تماشا نکردید؟ چطور در آن بازی که تیم بیش از 8-7 موقعیت داشت تیم مشکل بدنی نداشت؟ من فکر نمی‌کنم درخشان بتواند در بحث بدنسازی وارد شود چون علم این موضوع را ندارد.

اگر مشکل دارد، چرا آمدی؟ اگر این تیم مشکل بدنی داشت هدایتش را قبول نمی‌کرد.من تصور نمی‌کنم درخشان در بحث بدنسازی دانشش بیشتر از دایی باشد. دایی با خیلی از مربیان بزرگ دنیا کار کرده و به خوبی می‌داند که یک تیم از لحاظ بدنی چه شرایطی داشته باشد.اگر حمید درخشان مدعی است پرسپولیس از قبل مشکل بدنی دارد نباید به این تیم می‌آمد چون بعید است در طول فصل بتواند بدنسازی کند که این تیم آماده شود.

موقعیت داشتیم، پس مشکل بدنی نداریم!  :  زمانی که ما با پرسپولیس شروع کردیم به دایی برنامه دادیم و همه چیز مکتوب در اختیار وی بود. ما که خودمان سر خود این کار را نکردیم؟حتما آقای درخشان بازی با تراکتورسازی را تماشا نکرده که می‌گوید این تیم مشکل بدنی دارد چون تیم که از این لحاظ مشکل داشته باشد نمی‌تواند بیش از 8-7 موقعیت روی دروازه حریف خلق کند. شما دیدید افشین اسماعیل زاده از دو قدمی توپ را به تیر دروازه زد و در آن بازی کلی موقعیت دیگر ما از دست رفت پس نباید بی دلیل بگویند این تیم مشکل بدنی دارد.

برکناری دایی: من فکر می‌کنم برای اولین بار نیست که چنین اتفاقاتی در فوتبال ما رخ می دهد‏، من 10 سال است در لیگ برتر مربیگری می‌کنم اما تا به حال چنین اتفاقاتی ندیده بودم.من هرگز ندیدم 2 سرمربی در محل تمرین باشند، زمانی که کرانچار در پرسپولیس بود من هم با او کار می‌کردم، وقتی دایی جانشین او شد خیلی قشنگ برای این دو مراسم تودیع و معارفه برگزار کردند و کوچکترین دلخوری هم پیش نیامد.

مشورت های بد: فکر می‌کنم کسانی که به مسئولان پرسپولیس مشورت دادند آنها را خوب راهنمایی نکردند. رفتار با علی دایی اصلا درست نبود چون او برند فوتبال ایران است.ما استاد خرابکاری و اسطوره کشی هستیم ولی یادتان باشد زمانی که بلاتر به ایران آمد در فرودگاه فقط به دنبال علی دایی بود و تنها او را می‌شناخت.فکر می‌کنم این نحو برخورد با یکی از محبوب ترین بازیکنان و مربیان ایران اصلا درست نبود.

مطالبات مالی:  ما  از ابتدای فصل یک ریال هم نگرفتیم ولی قرار شده با ما تماس بگیرند و تکلیف این موضوع را روشن کنند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-13 12:40:33
نظر دهید

۲ نظر
4444
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۴
مولایی جان نگو علم بدنسازی.بگو علم کالت به کالت
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۵۹
الاغ ! خوبه فقط 8 امتیاز از اول فصل آوردی ! وگرنه طرف رو ... بودی !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر