فهرست
خانزاده: در اردوی چین 7 بازیکن در یک اتاق اقامت داشتند!/ حتی یک وعده عذای خوب در چین نخوردیم/ برای فدراسیون متاسف ام
خانزاده: در اردوی چین 7 بازیکن در یک اتاق اقامت داشتند!/ حتی یک وعده عذای خوب در چین نخوردیم/ برای فدراسیون متاسف ام

خانزاده: در اردوی چین 7 بازیکن در یک اتاق اقامت داشتند!/ حتی یک وعده عذای خوب در چین نخوردیم/ برای فدراسیون متاسف ام

آی اسپورت- بازیکن تیم ملی فوتبال امید انتقادهای شدیدی از محل اقامت تیم ملی در اردوی چین دارد. محمدرضا خانزاده در این ارتباط با ایسنا گفتگو کرده است. 

وضعیت اردوی چین چطور بود؟ 

 کمترین امکانات ممکن را در اختیار داشتیم. به گونه‌ای که 7 نفر در یک اتاق کوچک اسکان داشتیم و فقط یک حمام در اتاق وجود داشت. وقتی از تمرین بازمی‌گشتیم مجبور بودیم چند ساعت منتظر بمانیم تا نوبت‌مان شود و دوش بگیریم. امکاناتی که داشتیم اسفناک و در حد یک اردوی مدرسه‌ای هم نبود. واقعا برایم جای سوال است که چه کسی این هتل را برای اقامت تیم ملی امید در نظر گرفته بود؟! هتل ما شبیه یک ساختمان تعمیر شده بود و حتی اینترنت هم نداشت. ما مجبور بودیم مسافتی را طی کنیم تا به جایی برسیم که اینترنت دارد و از آن استفاده کنیم. در هتل ما وعده غذای خوب وجود نداشت و ما از وقتی به چین رفتیم یک وعده غذای درست نخوردیم. شرایط تغذیه‌ای ما فوق‌العاده ضعیف بود و مطمئنا همین ضعف‌ها روحیه بازیکنان را خراب می‌کنم.  واقعا برای فدراسیون متاسفم که ارزشی برای تیم ملی امید قائل نیست. ما با انگیزه بالا تمرین می‌کنیم اما مسئولان هیچ گونه حمایتی از ما نمی‌کنند، به طوری که هتل محل اقامت ما بیشتر شبیه خانه‌های معمولی بود و هیچ امکاناتی نداشت.

امکانات تمرینی تیم در چه وضعیتی ست؟

 خدا را شکر امکانات تمرینی‌مان بد نیست و از کمپ تمرینی خوبی برای تمرین استفاده می‌کنیم. ما با انگیزه بالا تمرین می‌کنیم تا برای بازی‌های آسیایی اینچئون به آمادگی کامل برسیم. البته همه می‌دانند تیم ملی در کمترین زمان ممکن تشکیل شد و هنوز به هماهنگی لازم نرسیده است. با این حال ما تلاش می‌کنیم تا بهترین عملکرد را در اینچئون داشته باشیم.

جدی ترین رقبای شما برای مدال طلا چه تیم هایی هستند؟ 

 کره و ژاپن اصلی‌ترین رقیبان ما هستند اما در سال‌های اخیر عراق هم پیشرفت خوبی داشته که می‌تواند برای ما خطرناک باشد.نمی‌توانم قول قهرمانی بدهم اما مطمئن باشید ما بازیکنان تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین عملکرد را در اینچئون داشته باشیم. امیدوارم خدا کمک‌مان کند تا بتوانیم دل مردم ایران را شاد کنیم.

این روزها اتفاق های عجیبی در پرسپولیس در حال رخ دادن است. 

 هیچ جای دنیا با اسطوره‌هایشان این گونه رفتار نمی‌کنند. علی دایی اسطوره فوتبال ایران است. او یکی از افتخارات ایران است که در فیفا همه برایش احترام زیادی قائلند اما ما با فجیع‌ترین شکل ممکن او را برکنار کردیم. خیلی راحت می‌شد مراسمی گرفت و او را با احترام از سرمربی‌گری پرسپولیس کنار گذاشت. من دوست ندارم در رابطه با مسائل فنی صحبت کنم اما نوع برکناری علی دایی برای فوتبال ایران بد است. می‌شد با مدیریت بهتر دایی را بدون حاشیه کنار گذاشت. من همیشه علی دایی را دوست دارم و بابت زحماتی که برای پرسپولیس کشید از او ممنون هستم.

     
آی اسپورت
2014-09-13 12:47:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر