فهرست
پیش بازی رئال -اتلتیکو؛ سوپرکاپ در لالیگا
پیش بازی رئال -اتلتیکو؛ سوپرکاپ در لالیگا

پیش بازی رئال -اتلتیکو؛ سوپرکاپ در لالیگا

آی اسپورت- در حساس ترین بازی امشب، پادشاهان اروپا، دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در دربی مادرید و در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

این سومین دیدار دو تیم در طول سال 2014 است. اتلتی فصل گذشته موفق شد قهرمان لالیگا شود و این در حالی بود که رئال موفق به کسب دسیما در وقت های اضافه شد. با این حال، دربی مادرید بین دو تیم بسیار نزدیک پیگیری شد. در سال 2014، رئال 3 بار و اتلتیکو 1 بار موفق به پیروزی شده است. آخرین پیروزی متعلق به اتلتی است که در بازی برگشت سوپرکاپ موفق شد 1-0 رئال را با گل مانژوکیچ شکست دهد و قهرمان سوپرکاپ اسپانیا شود.

شاگردان سیمئونه فصل را با تساوی مقابل سوسیداد و پیروزی مقابل ایبار شروع کردند و 4 امتیاز دارند. مهم ترین غایب آنها کریستین رودریگز است که در جریان دیدار اروگوئه-کره جنوبی دچار مصدومیت شد و احتمالا در ترکیب تیمش حضور نخواهد داشت.

در دیگر سو، حضور رونالدو در ترکیب رئال در هاله ای از ابهام قرار داشت و او در دیدار دوستانه پرتغال شرکت نداشت ولی از دو روز پیش در تمرینات گروهی شرکت کرده و احتمالا بازی خواهد کرد. سامی خدیرا، دچار مصدومیت شدیدی شده و احتمالا تا 6 هفته ی دیگر آماده نخواهد بود. شاگردان کارلو آنچلوتی پس از شکست 4-2 مقابل رئال سوسیداد، باید در این دیدار پیروز شوند تا از شوک و فشاری که به دلیل شکست آن ها را احاطه کرده خارج شوند.

     
آی اسپورت
2014-09-13 15:52:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر