فهرست
تساوی الشیحانیه در حضور 20 دقیقه ای مسعود شجاعی
تساوی الشیحانیه در حضور 20 دقیقه ای مسعود شجاعی

تساوی الشیحانیه در حضور 20 دقیقه ای مسعود شجاعی

آی اسپورت- تیم فوتبال الشیحانیه قطر که مسعود شجاعی بازیکن تیم ملی کشورمان را به تازگی به خدمت گرفته است در چارچوب هفته سوم مسابقات لیگ ستارگان قطر با نتیجه 1-1 در زمین خانگی مقابل تیم فوتبال الخریطاتتیم دهم جدول رده بندی متوقف شد.

در این دیدار در همان ابتدا در دقیقه ششم بازی، حسن عبدالفتاح بازیکن خط میانی اردنی الخریطات بر روی ارسال از جناح راست گل برتری تیمش را به ثمر رساند. پس از این گل الخریطات به حملاتش ادامه داد که هیچکدام به نتیجه نرسید. در نیمه نخست بازی تیم الشیحانیه حتی یک فرصت خطرناک هم بر روی دروازه رقیب ایجاد ننمود و بازی بسیار ضعیفی ارائه کرد.

نیمه دوم نیز با برتری الخریطات پیش میرفت تا اینکه در دقیقه 54 بازی \"کلودیو لوتچو\" مهاجم آرژانتینی الشیحانیه از روی یک ضربه کاشته گل تساوی بخش این تیم را به ثمر رساند.

مسعود شجاعی که در دقیقه 73 بازی به جای کلودیو لوتچو بازیکن گلزن الشیحانیه به بازی رفت در دقیقه 86 می توانست با ارسالی که از جناح راست برای وی شده بود با ضربه سر گل برتری تیمش را به ثمر برساند که ضربه وی با بد شانسی و با فاصله ناچیزی از کنار تیر عمودی دروازه به خارج رفت.

با این نتیجه، تیم الشیحانیه در جدول رده بنده در مکان یازدهم قرار گرفت و الخریطات نیز با دو بازی بیشتر جایگاه خود را در مکان دهم این جدول حفظ نمود.

     
آی اسپورت
2014-09-13 13:31:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر