فهرست
تساوی یاران سید جلال و جباری در هفته سوم
تساوی یاران سید جلال و جباری در هفته سوم

تساوی یاران سید جلال و جباری در هفته سوم

آی اسپورت- تیم فوتبال الاهلی قطر که سید جلال حسینی و مجتبی جباری را در اختیار دارد در چارچوب هفته سوم مسابقات لیگ ستارگان قطر با نتیجه 1-1 در زمین خانگی مقابل تیم فوتبال الخور متوقف شد.

در این دیدار که در استادیوم استاد حمد الثانی دوحه برگزار میشد، در دیداری کند و کسل کننده ابتدا در دقیقه 79، جولیو سزار مهاجم الخور بر روی تعلل دفاع میانی الاهلی گل برتری تیمش را به ثمر رساند اما این برتری دیری نپایید و 5 دقیقه بعد در دقیقه 84، آلن دیوکو مهاجم باهوش کنگویی الاهلی بر روی یک حرکت انفرادی و ضعف دفاع میانی و دروازه بان الخور گل تساوی را وارد دروازه این تیم نمود تا دو تیم راضی از کسب یک امتیاز به خانه روند. دیوکو با این گل که سومین گل وی در این فصل به شمار میرود به صدر جدول گلزنان این لیگ رفت.

سید جلال حسینی در حضوری 90 دقیقه ای مانند همیشه در این دیدار بازی با ثبات و محکمی را ارائه داد اما در طول 90 دقیقه بازی فرصت زیادی نصیب مجتبی جباری که عنوان بهترین بازیکن ماه گذشته لیگ ستارگان قطر را به دوش می کشد نگردید.

با این نتیجه، تیم الاهلی در جدول رده بنده موقتا در مکان نخست قرار گرفت و الخور نیز با کسب نخستین امتیاز خود به رده یازدهم این جدول صعود کرد.

     
آی اسپورت
2014-09-13 13:35:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر