فهرست
پیش بازی یوونتوس - اودینزه؛ بحران مصدومیت در اردوی بیانکونری
پیش بازی یوونتوس - اودینزه؛ بحران مصدومیت در اردوی بیانکونری

پیش بازی یوونتوس - اودینزه؛ بحران مصدومیت در اردوی بیانکونری

آی اسپورت- دو تیم یوونتوس و اودینزه، امشب در دومین هفته سری آ در ورزشگاه یوونتوس آرنا شهر تورین به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

ماسیمیانو آلگری، سرمربی یووه با بحران مصدومیت در تیمش روبرو است. او برای بازی امروز، آرتورو ویدال، آندره‌آ پیرلو، آندرا بارزاگلی و جورجیو کیه‌لینی را در اختیار نخواهد داشت و کارلوس تبس نیز 100% آماده نیست. گزارش ها از ایتالیا حاکی از آن است که مهاجم آرژانتینی در تمرینات چهارشنبه دچار مصدومیت شده و پزشکان به مشکل همسترینگ مشکوک هستند. با این حال، مهاجم سابق منچسترسیتی خود مدعی شد که کاملا آماده است. او فصل گذشته 19 گل برای یووه به ثمر رساند و نقش بسیار موثری در قهرمانی آنها در سری آ داشت.

در غیاب تبس، در خط حمله یووه، فرناندو یورنته و سباستین جووینکو حضور خواهند داشت و آلوارو موراتا، دیگر خرید آنها نیز که از اوایل تابستان مصدوم بود، شرایط بازی را پید ا کرده است.

آلگری فصل را با پیروزی 1-0 مقابل کیوو شروع کرد و اودینزه نیز موفق شد مقابل تیم تازه صعود کرده ی امپولی، 2-0 پیروز شود.آنتونیو دی ناتاله، مهاجم با تجربه اودینزه 2 گل برای تیمش در بازی پیشین به ثمر رساند، باشگاهی که او تقریبا دو دهه ی پیش در آن فوتبالش را شروع کرد. آنها فصل گذشته در رتبه سیزدهم فصل را به پایان رساندند و در 6 بازی پیشین مقابل یووه، موفق به کسب پیروزی نشدند.

     
آی اسپورت
2014-09-13 13:52:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر