فهرست
گزارش؛ فروپاشی کامل مثلث ویرانگر پرسپولیس
گزارش؛ فروپاشی کامل مثلث ویرانگر پرسپولیس

گزارش؛ فروپاشی کامل مثلث ویرانگر پرسپولیس

آی‌اسپورت - انتشار خبر محرومیت محسن مسلمان پیش از دربی آب سردی بر پیکر هواداران پرسپولیس بود که در ماه‌های گذشته با خبرهای متعدد از ناکامی ستاره‌های تیم خود شوکه شده بودند. مسلمان که فصل گذشته با ۷ پاس گل دومین پاسور لیگ لقب گرفت و امسال با ۵ پاس گل تا اینجا در صدر جدول پاسورها قرار دارد بعد از بازی برگشت با الهلال مورد غضب برانکو قرار گرفت و از فهرست بازی با نفت تهران در جام حذفی خارج شد. حالا حکم کمیته اخلاق درباره محرومیت موقت او هم به تنبیه برانکو اضافه شده تا آنها که امیدوار بودند در فاصله چند روز تا دربی برانکو نرم شود و به بازگشت او به ترکیب پرسپولیس رضایت دهد دیگر امیدی به بازی کردن او ندشته باشند.

مهدی طارمی آقای گل دو فصل گذشته فوتبال ایران یک ماه از محرومیت چهار ماهه خود را سپری کرده و خبری از او هم در دربی ۸۵ نخواهد بود. اما فرشاد احمدزاده ضلع سوم از مثلث ATM این فصل پرسپولیس که کمتر از دو ضلع قبلی حاشیه دارد و احتمال حضور تاثیرگذار او در دربی بالا بود هم با مصدومیت طولانی مدت در بدترین مقطع از فصل ۴۰ روز از میادین دور خواهد بود.

پیش از این‌ها رامین رضاییان هم در آخرین هفته‌های فصل قبل پس از به مشکل خوردن با برانکو از ترکیب پرسپولیس کنار رفته بود و با این اوصاف هر چهار بازیکن رقم زننده آخرین برد پرسپولیس با نتیجه چهار بر دو در دربی برگشت لیگ پانزدهم با چهار گل و دو پاس گل در دربی بعد به فاصله یک سال و نیم در ترکیب پرسپولیس غایب خواهند بود.

دو گل دیگر پرسپولیس در آن بازی معروف هم روی ریباند عکس العمل‌های ناقص رحمتی به دست آمد که او هم بعید نیست در باز پیش رو نیمکت نشین باشد و جایش را به سیدحسین حسینی بدهد. اتفاقی که کمتر کسی پیش بینی آن را می‌کرد و سه دربی بعد، خبری از گلزنان و پاسورهای چهار گل پرسپولیس در دربی ۸۲ نخواهد بود. تنها امید باقی مانده پرسپولیسی‌ها احمد نوراللهی است که یکی از گلها روی ریباند شوت او به دست آمد و او هم وضعیت پایان خدمتش هنوز روشن نشده است.

 

90tv

۸۹ ۴  
آی اسپورت
2017-10-22 13:59:00
نظر دهید

۴ نظر
عه! آقا چرا می خندی?
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۶
اینا که دیگه نیستند خواهشا اتوبوس نچینید دیگه!!!
وحید پرسپولیسی (هوادار هشیار باش)
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۵
سه سایت بزرگ فوتبالی ایران (ورزش 3 - 90 و آی اسپورت) متفق القول کمر به نابودی پرسپولیس و باختش در داربی رو بستن.. معلوم هم نیست به چه هدفی.. تمامی خبر ها مشترک در هر سه سایت نشر میشه و همه خبرها با محتوای امید بخشی یه استقلال و حاشیه سازی و نابودی پرسپولیسه.. یکبار به سر تیتر خبرهای مربوط به داربی دقت کنین تو هر سه سایت.. همش بوی امید برای آبی ها و حواشی و فرو پاشی و قلیان گیت و ربیع خواهیسم در مورد پرسپولیس.. مصاحبه های پیش کسوتها هم همش از استقلالی ها با مضمون برد استقلال کار میشه (نامجو مطلق ، روشن، صادقی، مرفاوی و ...) جالب ترش تحلیل آبکی 90 هست از آمار دوتیم جایی که تیمی با 8 گل زده در رتبه 14 ام از تیمی که با 2 بازی کمتر 3 امتیاز با صدر فاصله داره با 28 گل زده شانس بیشتری برای برد داره... شگفتا .. هوادار هشیار باش همه میخوان نیمتو زمین بزنن..
داداش
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۱
همه حرفت درسته و حق بجز اونجا که ای اسپرت رو جز سایت های بزرگ معرفی کردی
ملانصرالدین
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۰۷:۵۴
یکی اینو ببره دکتر خداوکیلی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر