فهرست
گودین: جدایی از اتلتیکومادرید برایم بسیار سخت است
گودین: جدایی از اتلتیکومادرید برایم بسیار سخت است

گودین: جدایی از اتلتیکومادرید برایم بسیار سخت است

آی اسپورت- دیگو گودین، مدافع اتلتیکو مادرید عنوان کرد که جدا شدن از اتلتی برایش بسیار سخت است.

مدافع اروگوئه ای سال 2010 به اتلتیکو پیوست و عملکرد بسیار خوبی به همراه این تیم داشت و موفق شد قهرمان لالیگا شود و در فینال لیگ قهرمانان گلزنی کند. مدافع 28 ساله همیشه عنوان کرده که رابطه خوبی با سیمئونه دارد و می‌خواهد در اتلتیکو بماند.

او در مصاحبه با آ.اس گفت: \" از روز اولی که به اینجا آمدم از طریق مطبوعات به من گفته می‌شد که پیشنهادات زیادی دارم. هیچ‌گاه چیزی نمی‌دانستم. درست است که این فصل چندین پیشنهاد به من شد ولی بگذارید شفاف بگویم: با اطمینانی که چولو ( سیمئونه) به من دارد و صحبت‌هایی که با من می‌کند، و همچنین حمایت های رئیس باشگاه و هواداران، باعث شده من ارتباط و احساسات خاصی با این باشگاه برقرار کنم و جدایی برایم بسیار سخت است.

درست است که فوتبال یک شغل است و باید کار کرد تا پول درآورد ولی وقتی احساسات در این میان مداخله کند، برای کمی پول بیشتر جدا شدن از یک تیم کار سختی است.\"

فیلیپه لوئیس، دیگو کاستا، دیوید ویا و ... در پایان فصل پیش از اتلتیکو جدا شدند و گودین در این رابطه گفت: \" من به تمام بازیکنان و تصمیماتشان احترام می‌گذارم ولی این احساس من است. من تصمیم گرفتم که بمانم و امیدوارم برای سالهای طولانی در اتلتی باشم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-13 14:55:17
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر