فهرست

جلد ویژه مارکا برای دربی مادرید؛ بزرگترین دربی!

آی اسپورت- نشریه مارکا برای دیدار امروز رئال - اتلتیکو در دربی شهر مادرید، یک جلد ویژه بسته است. این نشریه همه جلدهایی که در سال های اخیر برای این دیدار بسته بود را روی صفحه اول آورده و با تیتر \"بزرگتر از همه\" این دیدار را مهمتر از همه دیدارهای چند سال اخیر این دو تیم توصیف کرده است. این در حالی است که دو تیم چند ماه قبل در فینال چمپیونزلیگ مقابل هم قرار گرفته بودند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-13 15:07:43
نظر دهید

۱ نظر
شاهین
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۹
برنامه جواد خیابانی، جذاب تر از رئال-اتلتیکو؟!
مرجع خبری رئال مادرید : شبکه ورزش در اقدامی عجیب ، برنامه ای که پخش شدن یا نشدن آن به جایی بر نمی خورد را به یکی از جذاب ترین بازیهای فصل لالیگا ترجیح خواهد داد!
در حالی که به اذعان اکثریت فوتبالدوستان دنیا ، دربی مادرید جذاب ترین دوئل های سال 2014 بوده است، بر اساس اعلام سایت شبکه ورزش، برنامه ” مجله ورزش آسیا” با اجرای دوست داشتنی ترین (!!!) مجری تاریخ سیما، جواد خیابانی از سوی مسئولان شبکه ورزش به آن ترجیح داده خواهد شد.
عدم پخش بازی از سوی شبکه سه سیما با توجه به همزمانی با بازی مهم تیم ملی والیبال قابل درک به نظر می رسد اما این که بازی تکرار فینال چمپیونزلیگ سال گذشته از سوی مسئولان شبکه ورزش دیده نشود باورکردنی نیست . اصلا یک سوال دیگ از آقایان ر: جوان ها با برنامه خیابانی بیشتر جذب تلویزیون می شوند یا دربی مادرید؟! سوال دیگر این که پخش بازی با تاخیر با پخش نکردنش چه فرقی دارد؟!
در حالی که عقلانی ترین راهکار این است که برنامه جذاب استاد خیابانی به زمانی بعد از بازی موکول شود ( که قطعا به جایی بر نخواهد خورد!)، عقلای کل در شبکه ورزش به این نتیجه رسیده اند که بازی رئال – اتلتیکو را با تاخیر پخش کنند و به جای آن خیابانی را روی آنتن ببرند! باز جای شکرش باقی است که تصمیمشان این نبوده که به سران ورزش اسپانیا زنگ بزنند و از آنها بخواهند که به خاطر گل روی استاد خیابانی هم که شده دربی مادرید به تعویق بیافتد!
اگر اتفاق غیرمترقبه ای رخ ندهد و تصمیم شبکه عوض نشود یک شیه فاجعه دیگر رخ خواهد داد، به نظر می رسد که شبکه ای که برای شاد کردن دل جوانان ساخته شده است، بیشتر قرار است که دل آقایان را شاد کند و این روشها موجب تشویق هر چه بیشتر فوتبالدوستان به سمت استفاده از ماهواره ها خواهد شد.
تلفن روابط عمومی گویای شبکه ورزش : 02127861800
سامانه پیامکی : 3000091
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر