فهرست
فولاد هنوز پیگیر سروش/ شکایت و شکایت کشی
فولاد هنوز پیگیر سروش/ شکایت و شکایت کشی

فولاد هنوز پیگیر سروش/ شکایت و شکایت کشی

آی‌اسپورت- سروش رفیعی بالاخره تیم جدیدش را انتخاب کرد و به پرسپولیس پیوست. اما مسائل مربوط به قرارداد قبل از خدمت سرباز او همچنان حاشیه‌هایی به دنبال دارد. درحالی که قرارداد داخلی بازیکن سابق فولاد خوزستان با پرسپولیس بسته شده، مدیرعامل فولاد از غیرقانونی بودن این قرارداد می‌گوید. گویا زمانی که رفیعی بازیکن تراکتورسازی بوده، کمیته انضباطی شکایت فولاد را نسبت به این بازیکن وارد دانسته، اما فولادی‌ها صبر کرده‌اند تا مدت سربازی رفیعی به پایان برسد و بعد اقدامات لازم را انجام دهند.

مدیرعامل فولاد در مصاحبه با سایت باشگاه اهوازی گفته است: براساس رای کمیته انضباطی، باشگاه فولاد خوزستان تصمیم داشت و دارد که شکایت خود را به این کمیته بعد از اتمام سربازی رفیعی ارائه کند. تعجب من از آن است که باشگاه پرسپولیس و این بازیکن یک روز بعد از اتمام سربازی بلافاصله قرارداد را ثبت کرده‌اند و هیچ توجهی به وجود دعوایی که چند ماه پیش در کمیته انضباطی طرح شده بود و همچنان قابل پیگیری است، نکرده‌اند. باشگاه فولاد حق خود می‌داند اقدامات لازم و پیگیری‌های قانونی را انجام دهد.

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-01-09 22:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سرور لنگ
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۴۸
پس هر بازی که تو ترکیب باشه لنگیا 3 هیچ بازنده میشن .
۱ ۲
۲۲
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۱۷
آخه به تو یکی چی می‌شه گفت؟ اینو فقط تو فهمیدی هیچکس دیگه نفهمید؟ ضمنا تو اگه می‌خوای موفق بشی به فکر تیم خودت باش. فرضا پرسپولیس همه بازیاشو ۳-۰ بازنده بشه، با تیمای دیگه بالا سرت چکار می‌کنی؟ یکی دوتا که نیس. باور کن همه اونا هم ۳-۰ بازنده بشن تو جات همین جای جدوله
۹
منتقد
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۳۴
به شدت ترحم انگیزی :)))
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر