فهرست
رئیس اتلتیکو: حق با آنچلوتی است، فوتبال ورزش دختر ها نیست
رئیس اتلتیکو: حق با آنچلوتی است، فوتبال ورزش دختر ها نیست

رئیس اتلتیکو: حق با آنچلوتی است، فوتبال ورزش دختر ها نیست

آی اسپورت- انریکو سرزو، رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید صحبت‌های آنچلوتی مبنی بر اینکه \"فوتبال ورزش دخترها نیست\" را تایید کرد.

سرمربی سپیدپوشان روز گذشته به دفاع از سیستم دفاعی اتلتیکو مادرید پرداخت و گفت که فوتبال ورزشی مردانه است. سرزو نیز این موضوع را تایید کرد و افرادی که از سیستم آنها انتقاد می‌کنند را حیله گر، ریاکار و حقیر خواند.

او گفت: \"آنچلوتی یک جنتلمن است و کاملا حق با اوست – فوتبال ورزش دخترها نیست. وقتی یک نفر می‌گوید که اتلتیکو فوتبال خشنی ارائه می‌کند، مهم ترین بخش کنفرانس خبری است. دوست دارم از آن روزنامه نگارهایی که می‌گویند ما خشن بازی می‌کنیم بپرسم که کدام بازیکن اتلتیکو، 9 بازی محروم شده است. در اسپانیا، کارشناسانی به برنامه‌های ورزشی می‌آیند که به هیچ دردی نمیخورند و بیشتر از نوک بینیشان را نمی‌بینند.

نمی‌توان تنها راه رفت و حرف زد. از خشونتی حرف می‌زنند که می‌توان به راحتی در بازی های رئال مادرید، بارسلونا، کوردوبا و ... دید. این افراد حیله گر، ریاکار و حقیر هستند. باید دانست که چگونه می‌توان پیروز شد و شکست را قبول کرد.اتلتیکو شکست را قبول می‌کند ولی وقتی پیروز می‌شویم، نمی‌توان با این صحبت‌های شرم آور آن را زیر سوال برد.\"

     
آی اسپورت
2014-09-13 15:36:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر