فهرست

تیغ نورد: در برابر پرسپولیس حق مان برد بود/ در لیست اول باقری نیا بودم نه چهارم!

آی اسپورت- محمود تیغ نورد یکی از بازیکنان نفت مسجدسلیمان برابر پرسپولیس ، معتقد است بازی با پرسپولیس حقشان برد بوده است اما کم دقتی برد را از آنها گرفته است.
محمود تیغ نورد در گفت و گویی درباره بازی دیروز با پرسپولیس گفت : بازی بسیار سختی بود اما ما همان ابتدا از پرسپولیس جلو افتادیم و می توانستیم به راحتی از بازی پیروز بیرون بیاییم اما متاسفانه توپهایمان گل نشد و برد را با تساوی عوض کردیم ،در روزی که بسیار خوب بودیم و حقمان جز برد چیز دیگری نبود.
وی درمورد صحنه دعوای لفظی اش با رضا حقیقی گفت : در آن صحنه ما توقع داشتیم توپ را به بیرون بزنند اما این کار را نکردند و به حمله ادامه دادند ،مثل اینکه پرسپولیسی ها اعتقادی به فیرپلی ندارند و بازی جوانمردانه را رعایت نمی کنند.
هافبک نفت مسجدسلیمان درباره صحبت های باقری نیا مبنی بر اینکه \" بازیکنان ورودی نفت در لیست چهارم من بودند\" گفت : می دانم در لیست اول باقری نیا بوده ام و اگر در لیست 3م یا 4م بودم هیچوقت به مسجدسلیمان نمی آمدم .این راباید بگویم همه ی بازیکنان ما با جان و دل بازی می کنند وبا کمترین امکانات تلاش می کنند .هرکس حاضر نمی شود به مسجدسلیمان بیاید اما بازیکنان ما برای مردم مسجدسلیمان و خوزستان تمام توانشان را می گذارند و جزآنها دلخوشی ندارند.
کاپیتان سابق آلومینیوم همچنین گفت : امیدوارم با تغییر مدیریت مشکلات مالی و تدارکاتی تیم رفع شود و اتفاقات خوبی برای ما بیفتد، تا کنون وضعیت خوبی نداشته ایم و تنها به عشق هواداران برای نفت زحمت کشیده ایم و از این به بعد هم برای شادی آن ها از جان و دل مایه می گذاریم.
     
آی اسپورت
2014-09-13 16:32:34
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر