فهرست
مکانی: به پرسپولیس آمدم تا دروازه اول تیم ملی شوم نه نیمکت نشین!/ خیلی‌ها می‌خواهند من در پرسپولیس نباشم/ از دایی حقم را گرفته بودم/
مکانی: به پرسپولیس آمدم تا دروازه اول تیم ملی شوم نه نیمکت نشین!/ خیلی‌ها می‌خواهند من در پرسپولیس نباشم/ از دایی حقم را گرفته بودم/

مکانی: به پرسپولیس آمدم تا دروازه اول تیم ملی شوم نه نیمکت نشین!/ خیلی‌ها می‌خواهند من در پرسپولیس نباشم/ از دایی حقم را گرفته بودم/

آی اسپورت- شب گذشته و پس از پایان دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان سوشا مکانی ناراحت ترین بازیکن قرمزپوشان و مصاحبه بسیار تندی هم پس از پایان این دیدار انجام داد. حالا با گذشت یک روز از این دیدار سوشا کمی آرام تر حرف می زند. مصاحبه با مکانی را به نقل از تسنیم بخوانید:


خیلی از نیمکت نشینی در بازی با نفت مسجد سلیمان ناراحتی.

چرا ناراحت نباشم؟ من بازیکن ملی هستم و به پرسپولیس آمدم تا دروازه‌بان اول تیم ملی شوم نه اینکه به خانه‌ام برگردم. همه آنهایی که در بازی با تراکتورسازی بودند بازی کردند به جز من. با این شرایط از پرسپولیس می‌روم. اینجا همه چیز خوب است اما ظاهراً برخی‌ها نمی‌خواهند من دروازه‌بان پرسپولیس باشم. خیلی‌ها می‌خواهند من در پرسپولیس نباشم.

 سیستم چرخشی در دروازه کار شما را مشکل نمی‌کند؟

این سیستم هم به ضرر من است و هم به ضرر نیلسون و روی عملکرد هر دو نفر ما تأثیر منفی می‌گذارد.

 از رفتن علی دایی ناراحتی؟

فقط این را می‌گویم که دایی حق کسی را نمی‌خورد و من هم حقم را از علی دایی گرفته بودم.

 اتفاقی که باعث نگرانی و ناراحتی هواداران شده اختلاف امتیاز با استقلال در صدر جدول است، این مسئله شما را نگران نمی‌کند؟

در حال حاضر اولویت نتیجه‌گیری پرسپولیس است و وقت این نیست که بخواهیم خودمان را با تیمی دیگر مقایسه کنیم. فعلا باید به فکر نتیجه‌گیری باشیم چون وقت برای مقایسه کردن و رسیدن به صدر جدول زیاد است.

 هم تو و هم نیلسون سال گذشته جزو رکوردداران کلین‌شیت در لیگ بودید ولی تا اینجای فصل هر کدام از شما فقط یک کلین‌شیت داشتید.

کلین‌شیت زمانی خوب است که آخر بازی برنده شوید وگرنه مساوی صفر- صفر ارزشی ندارد. کلین‌شیت چند سالی است که در ایران مُد شده ولی این مسئله هم بدون نتیجه‌گیری بی‌ارزش است. البته اینکه دروازه‌بان گل نخورد و کلین‌شیت کند خوب است و به خط دفاعی قوت قلب می‌دهد.

 فکر می‌کنی مدافعان پرسپولیس می‌توانند برای دروازه‌بان‌ها قوت قلب باشند؟

صددرصد اینطور است، خوشبختانه مدافعان خوبی در پرسپولیس بازی می‌کنند که برای کل تیم قوت قلب هستند. 

 نتایج پرسپولیس باعث شده انتقادهایی مطرح شود، در مورد این انتقادها چه صحبتی داری؟

انتقاد همیشه هست، حتی فصل گذشته که پرسپولیس نایب قهرمان لیگ شد هم از این تیم انتقاد می‌شد یا استقلال که در صدر جدول بود ولی به شیوه بازی این تیم انتقاد می‌شد. بعضی‌ها را اگر آزاد بگذارید از کار خدا هم انتقاد می‌کنند و ایراد می‌گیرند، همیشه نمی‌شود همه را راضی نگه داشت. برخی‌ها که انتقاد می‌کنند و ساز مخالف می‌زنند به فکر منافع شخصی خود هستند.

 کمی هم در مورد تیم ملی صحبت کنیم، کی‌روش در تیم ملی ماندنی شد.

در این مورد نظری ندارم چون جایگاه بازیکن و مربی در تیم ملی مشخص است. مهم این است هر کسی که مربی تیم ملی می‌شود باید به تیم کمک کند. برای من فرقی نمی‌کند چه کسی سرمربی تیم ملی باشد اما برای خیلی‌ها فرق می‌کند!

 فکر می‌کنی بتوانی دوباره به تیم ملی برسی؟

صدردصد، آن زمانی که 80،90 درصد برای حضور من در تیم ملی مخالفت می‌کردند، ثابت کردم می‌توانم با شرایطی که بنده خدا برایم رقم زده مبارزه کنم.

 

  ۵  
آی اسپورت
2014-09-13 17:15:21
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۴
درفولاد قهرمان لیگ تابت بودی برای چی آمدی پرسپولیس اینطوری تیم ملی که هیچ لیگ برتر هم بی خیالت میشه
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۲۰
بازیکنی بازی با تراکتور عوض نشدند چون جانشین درست و حسابی ندارن. تو هم ساکت شو سرت یه کار خودت باشه والا راه باز و جاده درازه. بفرما بیرون برو پیش عزت
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۲۴
بازیکنا این دوره زمونه 2 هفته نمیتونه بشینه رو نیمکت.باید تلاش کنی .چه تقصیر تو باشه چه نباشه وقتی 3 تا میخوری باید بری رو نیمکت.طرف 2 فصل رو نیمکت بود صداش در نیومد حالا تو واسه ما قیافه میگیری جلو دوربین :|
دو کلمه حرف حساب
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۵۹
اینطوری میخواهی دربازه بان تیم ملی بشی؟؟ با گل سوتی و جاگیری نامناسب؟؟ گل بازی با نفت تهران و گلهای اول و سوم تراکتور تقصیر تو بود! پس تمرین و کن حرف اضافی نزن!!
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۰۹
چقققدر این زر میزنه. حیف نیلسون نیست بشینه رو نیمکت تو بشی ثابت تیم....
گردان 1 فصل تو سپاهان نیمکت نشین بود صداش در نیومد. تیم به میزان کافی حاشیه داره خواهشن تو یکی دیگه غدغد نکن...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر