فهرست
کلید صعود سپاهان؛ دو برد مقابل السد
کلید صعود سپاهان؛ دو برد مقابل السد

کلید صعود سپاهان؛ دو برد مقابل السد

آی اسپورت – بدترین سناریوی ممکن در هفته چهارم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برای سپاهانی‌ها رقم خورد؛ جایی که آنها مقابل النصر برای دومین مرتبه و با نتیجه مشابه بازی رفت شکست خوردند و کمی قبل تر از اینکه سوت آغاز دیدار سپاهان برابر نماینده عربستان زده شود، شاگردان ژاوی هرناندز با یک نمایش خیره کننده، همان بلایی را سر العین آوردند که طلایی پوشان اصفهانی با امیرقلعه نویی در دیدار افتتاحیه انجام دادند و با 4 گل بنفش پوشان العینی را شکست دادند. با نتایجی که در هفته چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در گروه چهارم این مسابقات، موسوم به گروه مرگ رقم خورد، النصر 10 امتیازی شد و صعودش به دور بعدی را قطعی کرد و السد هم با 8 امتیاز فاصله تا رسیدن به دور بعدی مسابقات ندارد. تیم فوتبال سپاهان در حال حاضر با کسب سه امتیاز رتبه سوم گروه چهارم را در اختیار دارد.

 

22
22

شرایط گروه در هفته پنجم؛ چشم امید به برد النصر

در هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تیم فوتبال سپاهان روز دوشنبه 31 شهریور ماه از ساعت 22:30 دقیقه به مصاف العین می‌رود، ولی پیش از آغاز این بازی مشخص می شود که آیا شانسی برای صعود شاگردان نویدکیا وجود دارد یا خیر؛ چراکه دو تیم مدعی گروه یعنی السد و النصر از ساعت 19:30 دقیقه همان روز به مصاف هم رفته‌اند و در صورتی که نماینده عربستان پیروز بازی لقب بگیرد و سپاهان مصاف مستقیم با العین را با برد پشت سر بگذارد، صعود النصر به عنوان تیم اول قطعی می شود و تکلیف تیم دومی که باید صعود کند به دیدار آخری کشیده می شود، که السد و سپاهان باید مقابل هم برگزار کنند.

در صورت برد النصر مقابل السد؛ برد با تفاضل در هفته ششم

در صورتی که اتفاقات فوتبالی در هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به سود سپاهان رقم بخورد، مسئله بعدی تفاضل گل طلایی پوشان است که در رقابت های آسیایی برای صعود مدنظر قرار می گیرد. در حال حاضر تفاضل گل سپاهان 3- است و تیم السد تفاضل 7+ دارد. در واقع شاگردان نویدکیا اگر قصد صعود به مرحله پلی آف را دارند، باید العین را با پیروزی پر گل پشت سر بگذارند و در هفته پایانی در صورت شکست السد مقابل النصر، دیگر سرنوشت در دستان خودشان خواهد بود.

 

ورزش سه 

     
آی اسپورت
2020-09-19 11:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر