فهرست
آدوریس:وقتش رسیده که پس از 10 سال،در نوکمپ پیروز شویم
آدوریس:وقتش رسیده که پس از 10 سال،در نوکمپ پیروز شویم

آدوریس:وقتش رسیده که پس از 10 سال،در نوکمپ پیروز شویم

آی اسپورت - \"آدوریس\" یکی از مهاجمین بسیار خطرناک اتلتیک بیلبائو در بازی امروز مقابل بارسلونا خواهد بود. نمایش فصل گذشته او در نوکمپ استثتایی بود و ضربه برگردان او که به تیر برخورد کرد؛هنوز از ذهن دوستداران اتلتیک پاک نشده است.

او پیش از شروع بازی با بارسا در یک نشست خبری چنین گفت : \" اتلتیک در وضعیت خوبی قرار دارد و اعتماد به نفس بالایی داریم. مثل همیشه برای کسب پیروزی به مصاف بارسا می رویم. 10 سال است که در نوکمپ پیروز نشده ایم و شاید زمان این کار فرا رسیده باشد.

هر چند که بارسای امسال تیم خوبیست. می دانیم که این تیم چه کیفیت بالایی دارد. بازیکنان جدید و خوبی جذب کرده و به تدریج با هماهنگ شدن این بازیکنان تیم قوی تری نیز خواهد شد\"

آدوریس ادامه داد:\" فصل گذشته در نوکمپ نمایش خوبی داشتیم. ضربه من هم به تیر خورد اما در واقع بازی خوب ما نتیجه ای نداشت؛ چرا که بازی برده را از دست دادیم.من همیشه سعی می کنم تا به تیمم کمک کنم. اما وقتی شکست می خورید به سختی می توانید ارزیابی مثبتی به آن بازی داشته باشید.\"

 ستاره اتلتیک بیلبائو همچنین در پاسخ به سوالی در مورد بازگشت مسی، به کنایه گفت : \" مسی برگشته؟ مگر جایی رفته بود که برگردد؟ \"

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-13 17:53:32
نظر دهید
۲ نظر
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۷
دمتگرم خوشمان امد هورمونی.
شهین
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۳۱
بازی رو دیدی همین هورمونی بیچاره به فاکتون داد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر