فهرست
گزارش روز:ارزش حداقل 5 امتیازی پیروزی بر اتلتیک برای بارسا
گزارش روز:ارزش حداقل 5 امتیازی پیروزی بر اتلتیک برای بارسا

گزارش روز:ارزش حداقل 5 امتیازی پیروزی بر اتلتیک برای بارسا

آی اسپورت - دیدار امروز بارسلونا در مقابل اتلتیک بیلبائو در نوکمپ که قرار است ساعت 18.30 به وقت ایران برگزار شود؛ از چند جهت برای این تیم و حتی رقبای سرسختش رئال و اتلتیکو حائز اهمیت است.

اگر بارسا در این دیدار پیروز شده و هر سه امتیاز بازی را از آن خود کند؛ از یک سو می تواند با خیال راحت به صدرنشینی خود در لالیگا ادامه دهد و از سویی دیگر، می تواند فشار مضاعفی را روی رئال و اتلتیکو ایجاد کند.دو تیمی که امشب ساعت 22.30، باید به مصاف یکدیگر بروند.

اگر چنین شود بارسلونا در چندین حالت، برتری خاصی نسبت به یکی از این دو تیم پیدا خواهد کرد. در صورت مساوی شدن دربی مادرید، اتلتیکو و رئال به ترتیب 4 و 5 امتیاز با بارسا اختلاف امتیازی پیدا خواهند کرد.

\"Portada


در صورت برتری اتلتیکو، فاصله رئال با بارسلونا به 6 امتیاز می رسد و در صورت برتری رئال، اتلتیکو 5 امتیاز از بارسا عقب می افتد.

تجربه نشان داده است که فاصله گرفتن از رقبا در همان هفته های اول می تواند تاثیر مخربی روی تیم یا تیم هایی که عقب می افتند؛ داشته باشد. البته فصل گذشته این اتفاق رخ نداد و بارسا با وجود شروع خیره کننده اش، در دور برگشت ریتم مناسب خود را از دست داد و اتلتیکو موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

بدیهی است که بارسا در صورت از دست دادن امتیاز در مقابل اتلتیک، می تواند به دو رقیب مادریدی خود روحیه ای دو چندان بدهد.

     
آی اسپورت
2014-09-13 18:46:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر