فهرست
آرسنال 2-2 منچستر سیتی: چهار گل و 90 دقیقه هیجان
آرسنال 2-2 منچستر سیتی: چهار گل و 90 دقیقه هیجان

آرسنال 2-2 منچستر سیتی: چهار گل و 90 دقیقه هیجان

آی اسپورت - دیدار جذاب تیم های آرسنال و منچسترسیتی از هفته چهارم لیگ برتر انگلیس، با تساوی 2-2 به پایان رسید.

دو تیم موقعیت های زیادی در این دیدار ایجاد کردند و در نهایت هر کدام دو بار دروازه حریف را باز کردند تا از این دیدار تنها یک امتیاز کسب کنند. آرسنال بازی را بهتر آغاز کرد و در  دقیقه 5 آرون رمسی از پشت محوطه اقدام به شوتزنی کرد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در  دقیقه 13 پاس اشتباه داوید سیلوا در میانه میدان موجب شد دنی ولبک در پشت دفاع منچستر سیتی صاحب توپ شود. او در موقعیت تک به تک ضربه چیپ خود را به سمت دروازه زد اما شوت او با بدشانسی به تیرک دروازه برخورد کرد. بعد از این موقعیت بازی متعادل تر شد و در دقیقه 26 اگوئرو در پشت محوطه جریمه توپ را به میلنر داد اما شوت میلنر از بالای دروازه به بیرون رفت.

تنها دو دقیقه بعد سیتی روی یک ضد حمله به گل رسید. در حالی که توپ در میانه میدان به سمت اگوئرو می رفت، فلامینی قصد داشت با تکل خود آن را منحرف کند اما توپ به اگوئرو برخورد کرد و به پاس در عمق برای ناواس تبدیل شد. ناواس سانتری زمینی را از سمت چپ روی دروازه آرسنال ارسال کرد و اگوئرو در حالی که فلامینی را کانر خود می دید، به راحتی توپ را وارد دروازه کرد.

در ادامه موقعیت چندانی روی دروازه ها ایجاد نشد تا بازی  در نیمه اول با همان یک گل به پایان برسد. نیمه دوم متعادل آغاز شد و  دقیقه 58 پاس خوب سیلوا به کلیچی وی را در موقعیت تک به تک قرار داد اما شوت چیپ او از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت.

سرانجام دقیقه 64 آرسنال به گل تساوی رسید. توپی در پشت محوطه جریمه به آرون رمسی رسید و وی نیز توپ ر در سمت راست به جک ویلشیر داد. جک با یک دریبل زیبا کلیشی را از پیش رو برداشت و از کنار محوطه شش قدم با یک ضربه چیپ پای راست توپ را از بالای سر جو هارت وارد دروازه کرد.

10 دقیقه بعد آرسنال به گل دوم نیز دست پیدا کرد. سانتر ارون رمسی از سمت راست با دفع توپ مدافعان سیتی همراه بود اما جک ویلشیر در پشت محوطه جریمه با ضربه سر توپ را در پشت مدافعان برای سانچز فرستاد. الکسیس نیز با ضربه ای سرضرب و زیبا توپ را به کنج دروازه سیتی فرستاد.

اما این برتری هم چندان پیدار نبود و در دمیچلیس در دقیقه 83 کار را به تساوی کشید. کرنری از سمت راست روی دروازه ارسنال ارسال شد. دمیکلیس از پشت محوطه شش قدم با ضربه سر به سمت دراوزه شلیک کرد. در حالی که فلامینی روی خط بود و به نظر می رسید می تواند توپ را با ضربه سر دور کند، شچسنی به سمت توپ شیرجه رفت و توپ با برخورد به کف دست او وارد دراوزه شد.

در دقایق پایانی سیتی دو موقعیت خوب داشت که هر دو به تیرک دروازه برخورد کرد. ابتدا در دقیقه 88 توپ در سمت راست محوطه جریمه به کولاروف رسید اما شوت او با به تیرک دروازه برخورد کرد. سپس در دقیقه سوم وقت های تلف شده، پاس در عمقی برای ژکو ارسال شد که وی را در موقعیت تک به تک قرار داد. دخالت کوسیلنی باعث شد توپ به بدن ژکو بخورد کند و از بالای سر شچسنی رد شود اما باز هم تیرک دروازه مانع گل شد.

در دقیقه 94 پاس در عمق دیگری برای ژکو ارسال شد که وی را در موقعیت تک به تک قرار داد. ضربه زمینی او را شچسنی با واکنش عالی خود برگشت داد و در بازگشت در حالی که نصری توپ را وارد دروازه کرد، کمک داور پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد. در نهایت بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c2f0328c9b4.jpg\"

آرسنال: شزنی-دبوشی-مرتساکر-کشیلنی-مونرئال-فلامینی-رمزی-الکسیس-ویلشر-اوزیل-ولبک
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c2f0328c9b3.jpg\"


منچسترسیتی: هارت-سابالتا-کمپانی-دمیچلیس-کلیشی-فرناندینیو-لمپارد-ناواس-سیلوا-میلنر-آگرو گل ها:


\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c2f0328c9b1.jpg\"
دقیقه 28 : گلللللللللل گللللللللللل برای منچستر سیتی.. سرخیو آگرو

بر خلاف جریان بازی، آگرو روی فرار و پاس عرضی عالی خسوس ناواس، دروازه آرسنال را با یک ضربه بغل پای فنی بازکرد.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c2f0328c9b5.jpg\"


دقیقه 63 : گللللللللللللل گللللللللللللل رای آرسنال...جک ویلشر

اشتباه آگوئرو در میانه زمین، یک خمله سریع برای آرسنال رقم زد و در نهایت، پاس الکسیس سانچس، با ضربه بیرون پای تماشایی ویلشر، از زاویه بسته، وارد دروازه هارت شد


دقیقه 74 : گللللللللللل گللللللللللل برای آرسنال... الکسیس سانچس

سانتر اوزیل توسط کمپانی بصورت ناقص دفع شد.ویلشر با ضربه سر پاس دقیقی را برای سانچس فرستاد و این بازیکن هم با ضربه سرضرب بسیار دیدنی دروازه سیتی را برای بار دوم باز کرد


دقیقه 83: گلللللللللللل گللللللللللللل برای سیتی...دمیچلیس

مارتین دمیچلیس روی کرنر ارسالی کلیشی با ضربه سری دقیق دروازه آرسنال را گشود. بازی بار دیگر به تساوی کشیده شد

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-13 21:24:47
نظر دهید

۳ نظر
Sina
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۰۴
باز هم ونگر نمی تونه یه بازی بزرگو ببره. کاملا معلومه هرسال هدفش چهارم شدنه.
سعید اسی
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۳۴
عزیزه من اخه خدایی کدوم تیم بزرگ حاضره فلامینی و مونرئال و مرتساکرو دبوشی رو بعنوان بازیکن بگیره ؟ بابا بخدا ونگر واقعا هنرمنده که با این بازکنا اینجوی بازی میکنه و نتیجه میگیره.
فرهود
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۷:۰۵
خجالت نمیکشید مطلب رو از سایت گانرزتراست کپی میکنید منبع رو هم نمینویسید؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر