فهرست
عکس خبری:جرمی متئو-والورده،ملاقات دوباره در نوکمپ
عکس خبری:جرمی متئو-والورده،ملاقات دوباره در نوکمپ

عکس خبری:جرمی متئو-والورده،ملاقات دوباره در نوکمپ

آی اسپورت - اگر گواردیولا را مربی ای می دانند که اریک آبیدال را از یک مدافع کناری به یک مدافع مرکزی تبدیل کرد؛\"ارنستو والورده\"، مربی کنونی اتلتیک بیلبائو و سابق والنسیا، کسی بود که برای اولین بار از جرمی متئو در قلب خط دفاعی استفاده کرد.

والورده در فصل 2012-2013 مربیگری والنسیا را بر عهده داشت.جرمی متئو بخاطر مصدومیت تاندون آشیل در انتهای فصل 2011-2012، در فصل بعد به یک نیمکت نشین در والنسیا تبدیل شده بود؛ تا اینکه در 22 فوریه و در بازی مقابل ساراگوسا در لا روماردا، ریکاردو کاستا مدافع مرکزی پرتغالی والنسیا مصدوم شد و والورده بالاجبار متئو را به زمن فرستاد تا جای کاستا را پر کند.

همین تعویض به نقطه عطفی در فوتبال متئو تبدیل شد. نمایش درخشان او در آن بازی و سپس ادامه مصدومیت کاستا و عادل رامی، سبب شد تا او تا انتهای فصل همراه با ویکتور روئیس، در قلب خط دفاع والنسیا زوج خوبی را تشکیل بدهند.

پس از آن بود که پست بازی او از مدافع کناری به مدافع مرکزی تبدیل شد. متئو در این تابستان از سوی مدیران بارسا برای دفاع مرکزی بارسلونا خریداری شد و او امروز در مقابل اتلتیک بیلبائو که از قضا مربیش همان ارنستو والورده است قرار خواهد گرفت. ملاقاتی که می تواند بسیار دیدنی باشد.

 موندودپورتیوو

     
آی اسپورت
2014-09-13 19:23:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر