فهرست
رای بازیکن دوپینگی لیگ برتر تا پایان هفته اعلام می شود
رای بازیکن دوپینگی لیگ برتر تا پایان هفته اعلام می شود

رای بازیکن دوپینگی لیگ برتر تا پایان هفته اعلام می شود

آی اسپورت- رای بازیکن دوپینگی لیگ برتر فوتبال ایران، به زودی اعلام خواهد شد. 

 هاشمیان در گفت و گو با فارس در مورد زمان اعلام رای بازیکن دوپینگی، گفت: بازیکن در خواست بررسی نمونه B را نداشت و به همین دلیل جلسه استماع دفاعیاتش برگزار و پرونده او تکمیل و به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال شد. طبق آئین‌نامه جدید، کمیته انضباطی رای بازیکن را باید صادر کند و تصور می‌کنم تا پایان این هفته رای بازیکن صادر شود. در صورتیکه بازیکن به رای صادره اعتراض نداشته باشد در آنصورت نام و مشخصات کامل بازیکن را اعلام می‌کنیم.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه این بازیکن در کدام هفته از لیگ مورد نمونه‌گیری دوپینگ قرار داشت، گفت: در تمرینات پیش از شروع فصل از این بازیکن نمونه دوپینگ انجام شد. نمونه‌گیری دوپینگ از بازیکنان همچنان ادامه دارد ودر هفته هشتم لیگ برتر هم از 8 بازیکن نمونه دوپینگ گرفته شد.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-13 19:41:15
نظر دهید
۳ نظر
خبر رسون
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۱۲
مهرداد اولادی
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۳۴
سلام دوستان همین الان رفتم سایت نود فردوسی پور نظر سنجی گذاشته بود که رتبه پرسپولیس این فصل چندم میشود من هم گزینه سه را زدم یازدهم تا شانزدهم را زدم ولی پیام آمد شما قبلا شرکت کرده بودید چند بار تکرار کردم دوباره همان جواب آمد ولی وقتی گزینه یک را زدم قبول کرد شما هم حتمآ امتحان کنید و آطلاع رسانی کنید
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۴۱
رو چه حسابی از مهرداد اولادی اسم بردی؟ تا اونجایی که من فهمیدم بازیکن دوپینگی اصلا معروف نیست که اگه بود قطعا تا حالا معلوم شده بود کیه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر