فهرست
نکته روز: رضا حقیقی، از یک جلسه تمرین در هفته تا اعتراض به تعویض!
نکته روز: رضا حقیقی، از یک جلسه تمرین در هفته تا اعتراض به تعویض!

نکته روز: رضا حقیقی، از یک جلسه تمرین در هفته تا اعتراض به تعویض!

آی اسپورت- رضا حقیقی که در هفته های گذشته و در تیم تحت هدایت  علی  دایی تبدیل به بازیکنی نیمکت نشین شده و احمد نوراللهی گمنام جایش را گرفته بود بعد از تعویض در دقیقه 55 بازی دیروز مقابل نفت مسجد سلیمان ناراحت و عصبانی شد به طوری که به وضوح می شد این عصبانیت را در چهره و رفتار او دید.

حقیقی وقتی دید تابلوی  تعویض بالا رفته و کنار عدد 9  قرمز رنگ،عدد 28 سبزرنگ دیده می شود برافروخته  شد و سرش را پائین انداخت.حقیقی که پشت ضربه ایستگاهی ایستاده بود تا توپ را به سمت دروازه حریف  بفرستد از همان گوشه زمین با سری افکنده و ناراحت از زمین بیرون آمد.البته وقتی او به نیمکت رسید درخشان به سمتش رفت و با این بازیکن دست داد اما حقیقی هم خیلی بی تفاوت دستش را به سمت سرمربی خود دراز کرد تا حداقل بی ادبی نکرده باشد.

اتفاقا همان توپی که حقیقی پشت آن ایستاده بود توسط هادی نوروزی تبدیل به گل مساوی شد تا تعویض او از یادها برود اما پرسش اینجاست که این بازیکن چرا از تعویضش ناراحت و عصبانی شده است؟
هر چند شاندیز تلاش زیادی در بازی به خرج داد و سعی داشت در تمام صحنه ها حاضر باشد اما در نیمه دوم به لحاظ بدنی افت وحشتناکی داشت و حتی در یکی از صحنه ها که توپ لو رفت ونفت مسجد سلیمان ضد حمله زد او یک لحظه سر جایش ایستاد و لحظه ای بعد یادش افتاد که باید به سرعت برگردد و  به مدافعان تیمش کمک کند که گل دیگری نخورند.

اما این ضعف بدنی شاندیز دلایل محکم و مشخصی داشت و رجوع به همین دلایل و مرور آن توسط خود این بازیکن باعث می شود حقیقی کلاه خودش را قاضی کند و ببیند که تعویض حقش بوده یا نه.
پرسپولیس بعد از بازی تراکتورسازی که جمعه هفته گذشته  انجام داد  روز شنبه ریکاوری کرد که طبیعتا این تمرین را نمی توان تمرین جدی به حساب آورد.

روز یکشنبه کل تیم تعطیل بود و هیچ کس تمرین نکرد.صبح روز دوشنبه حقیقی در تمرین وزنه شرکت نکرد و به او استراحت داده شد.در تمرین بعد از ظهر دوشنبه هم حقیقی سرما خورده بود و تمرین نکرد.روز سه شنبه حقیقی شاندیز باز هم با تیم تمرین نکرد که این بار مساله مسمومیت در کار بود.
روز چهارشنبه با بلبشویی که در درفشی فر به وجود آمد تیم کلا تمرین نکرد و رضا دنبال مسائل مربوط به تولد فرزندش بود.او  تنها صبح روز پنجشنبه یک تمرین سبک انجام  داد و در واقع حقیقی تنها با این تمرین در ترکیب اصلی  بازی دیروز قرار گرفت و از آنجایی که طی یک هفته فقط یک جلسه تمرین کرده بود در نمیه دوم وا داد و تعویض شد.حالا فکر می کنید حق حقیقی بوده که به خاطر تعویضش در دقیقه 56 از درخشان نارحت باشد
  ۳  
آی اسپورت
2014-09-13 19:46:35
نظر دهید
۳ نظر
-
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۰۱
خیلی ادعا داره این حقیقی! فکر میکردیم جای نکونام رو میگیره ولی الان در حد ذخیره نورالهی همنیست! فقط هم غر میزنه! :((
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۳۴
سلام دوستان همین الان رفتم سایت نود فردوسی پور نظر سنجی گذاشته بود که رتبه پرسپولیس این فصل چندم میشود من هم گزینه سه را زدم یازدهم تا شانزدهم را زدم ولی پیام آمد شما قبلا شرکت کرده بودید چند بار تکرار کردم دوباره همان جواب آمد ولی وقتی گزینه یک را زدم قبول کرد شما هم حتمآ امتحان کنید و آطلاع رسانی کنید
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۰۲
بدن بره بابا این حقیقی رو. نورالهی خیلی بهتر از اینه.فقط ادعاش میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر