فهرست
بایرن مونیخ 2-0 اشتوتگارت: ریبری با گل آمد
بایرن مونیخ 2-0 اشتوتگارت: ریبری با گل آمد

بایرن مونیخ 2-0 اشتوتگارت: ریبری با گل آمد

آی اسپورت- بایرن مونیخ در دیداری خانگی توانست مقابل اشتوتگارت با نتیجه 2-0 به پیروزی برسذ.

بایرنی ها که در دو دیدار قبلی شان در رقابت های این فصل بوندس لیگا، یک پیروزی و یک تساوی کسب کرده بودند، با این پیروزی، با روحیه ای مناسب، برای دیدار چهارشنبه شب مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان آماده خواهند شد.  در سمت مقابل، اشتوتگارت با این نتیجه، هنوز در انتظار اولین پیروزی اش در رقابت های این فصل بوندس لیگاست.

همان طور که انتظار می رفت بایرنی ها بازی را بهتر آغاز کردند و می توانستند خیلی زود توسط توماس مولر به گل برسند اما ضربه سر او را اسون الریخ مهار کرد. اشتباه آنتونیو رودیگر در دفع توپ، می توانست اشتوتگارت را به گل برساند اما این خطر از بیخ گوش بایرنی ها گذشت تا اینکه گوتزه در دقیقه 27 توانست این میزبان را پیش بیندازد.

ضربه آزاد آلونسو، بعد از یک رفت و برگشت به گوتزه رسید و او هم با یک ضربه دیدنی پای راست، دروازه الریخ را باز کرد. بایرنی ها در دقایق پایانی نیمه اول اعتقاد داشتند که داور باید برخورد توپ به دست ساکای را پنالتی اعلام کند اما این اتفاق رخ نداد. مهمترین اتفاق ثانیه های پایانی نیمه اول، مصدومیت بداشتوبر بود که جای خود را به گائودینو داد.

در ابتدای نیمه دوم، آرمین فه، سرمربی اشتوتگارت، فیلیپ کوستیچ را به جای وداد ایپسویچ راهی میدان کرد تا بتوانند به بازی برگردند. اما باز هم این بایرن بودند که نبض بازی را در دست داشت. لواندوفسکی می توانست با یک ضربه والی دیدنی، گل دوم را به نام خود کند اما ضربه او داخل چهارچوب نبود.

رودیگر هم یک موقعیت خود را از دست داد تا بایرنی ها برای رسیدن به گل، تا دقیقه 83 صبر کنند. ریبری که بعد از مدت ها اجازه حضور در میادین را پیدا کرد، در دقیقه 67 جای گوتزه را گرفت و توانست گل دوم را به نام خود کند. پاس خوب لواندوفسکی با ضربه ستاره فرانسوی به گل تبدیل شد تا بایرنی ها دقایق پایانی را با خیال راحت دنبال کنند.

 


 ترکیب بایرن: نویر-بواتنگ-دانته-باداشتوبر-برنات-آلابا-ژابی-لام-گوتزه-لواندفسکی-مولر

 ترکیب اشتوتگارت: اولریخ-کلاین-شوآب-رودیگر-ساکای-گنتر-رموئو-هارنیک-لایتنر-ورنر-ایبیسویچ

دقیقه 1 : شروع بازی


دقیقه 27 : گللللللللل گلللللللللللل برای بایرن...ماریو گوتزه


دقیقه 85 : گلللللل گلللللللللل برای بایرن ... ریبری

     
آی اسپورت
2014-09-13 23:14:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر